Олена | 2018-11-21 14:47:26
безпліддя
Добрий день! Мені 35. Вагітностей не було. 6 років намагаємось завагітніти. Місяць назад була проведена гістероскопія (поліектомія) – видалено поліп 3 см.
Протокол обстеження УЗД: день м/ц 13. Тіло матки в положенні антефлексіо, сідловидної форми, контури чіткі, не рівні, стінки не симетричні розміри без вузлів 70*52*54мм.
Міометрій не однорідної ехоструктури за рахунок фіброматозних вузвіл розмірами: по лівій боковій стінці візуалізується вузол інтрамурально-субсерозний з вираженою кальцифікацією стінок розміром 67,8*58,5*60мм. В дні фіброматозний вузол субсерозний розміром до 50,3*30,0мм та поруч інтрамурально-субсерозний 16,3 мм та 12,7 мм.
Ендометрій – товщиною до 13,8 мм, частково трьохшаровий, з ділянками в дні підвищеної ехогенності.
Шийка матки – розмірами 42*32 мм, цервікальний канал розширений до 2,5 мм з анехогенним вмістом.
Правий яйник – розміри 40*25*23 мм, V-11,9 см3, містить до 10 фолікулів діаметром до 4,8 мм та домінантний 17,6мм.
Лівий яйник – розміри 35*19*21 мм, V-7,26 см3, містить до 10 фолікулів діаметром до 5,3 мм та одиничний до 12,6мм.
Візуалізація труб затруднена.
В Дугласовому просторі на момент огляду вільна рідина не визначається.
Спермограмма у чоловіка нормальна.
прохідність маткових труб не перевіряли.
коли робили гістероскопію лікар анестезіолог сказав, що є якісь проблемки з щитовидкою, але подальших рекомендацій по проходженню обстеження і можливо лікування не дали.
Дякую
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня!
Вам слід здати гормони ФСГ,ЛГ,пролактин,АМГ
З результатами аналізів слід разом з чоловіком прийти на консультацію до репродуктолога,обов'язково візьміть із собою результат спермограми.
Подальша тактика обирається індивідуально до кожного пацієнта,але репродуктолог має бути фаховий.
Залишаю контакти,якщо бажаєте саме до мене 063-230-17-82 (попередній запис).