Ніна | 2018-11-23 15:44:55
Геморой
Доброго дня! В мене геморой з'явився на 2-гому триместрі вагітності. Рятувалася свічками. Після пологів - такий собі відросток, який не болить, але й не ховається, можна сказати, що висить. Донечці вже 3 рочки і 10 місяців, а "це" у мене далі висить. Як позбутися цієї "бяки"-?
Ответы врачей 1
Специалист
Добрий день! З задоволенням допоможу вам вирішити цю пікантну ситуацію! Запишиться до мене на консультацію. Я виберу для вас найоптимальніший метод малотравматичноі операціі.
Заходьте на мій особистий сайт : doctorilchenko.com