Цінкевич Лілія Миколаївна | 2018-11-23 20:42:57

Тромбофлебіт

Ущільнення на нозі болюче збільшилося в розмірі робила доплерлграфию без тромбів а лікар сказав тромбофлебіт скажіть будь ласка що доплерлграфия не бачить і як мені лікувати ущільнення 2 місяці рано нога розпухає а потім знову набрякае і пече

Ответы врачей 2

Родионов Алексей Сергеевич
сосудистый хирург, сердечно-сосудистый хирург, флеболог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный военный клинический госпиталь МО Украины
Телефон: 067-764-55-12
Добрий день! Треба виконати адекватне УЗД, бо так не може бути, що лікар бачить, а УЗД ні. Якщо Ви в Києві звертайтесь до мене, намагатимусь Вам допомогти.
 Нагалюк Юлия Владимировна
сосудистый хирург, флеболог
Адрес: Национальный военный клинический госпиталь «ГВКГ» МО Украины с 2016г. Клиника «Добробут» с 2017г.
Доброго дня! Діагноз тромбофлебіту підтверджується на основі виконання УЗ-сканування вен нижніх кінцівок. Які у Вас скарги окрім болючих ущільнень та набряку? Де саме локалізація даних ущьльнень, гомілка чи стегно, по внутрішній поверхні ноги чи по задній? Чи є почервоніння шкіри? Шкірні покриви на дотик гарячі? Дані симптоми говорять на користь тромбофлебіту. Вас потрібно оглянути та виконати кваліфіковано УЗ-сканування вен, на основі чого буде грунтуватися лікувальна тактика. Лікувальння потрібно розпочинати невідкладно! Можете надіслати фото ноги та задати всі запитання за номером телефону: 067-27-65-117. Рада допомогти. Будьте здорові!