Кароліна | 2018-11-23 20:54:41
Затримка менструації
Доброго дня. Скажіть будь ласка, я почала приймати протизаплідні таблетки Ригевідон тижнем раніше ніж мала початись менструація. Тепер затримка тиждень, і вже два тести негативні. Чи міг збитися цикл?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Потрібно приймати препарати згідно до інструкції. Так можливо збій через застосування препарату . Зверніться на огляд до лікаря. Якщо жінка у попередньому циклі не застосовувала протизаплідний засіб, першу таблетку починають приймати на 1-й день від початку менструації і вживають по 1 таблетці на добу впродовж 21 дня (бажано, в один і той самий час доби). Початок прийому в 2-7-й дні також можливий, але впродовж першого циклу рекомендується додатково використовувати негормональний метод контрацепції (такий як презервативи або засоби, що руйнують сперматозоїди) впродовж перших 7 днів приймання таблеток.
Після закінчення 21-денного курсу застосування препарату роблять 7-денну перерву, під час якої зазвичай наступає менструальноподібна кровотеча (зазвичай на 2-й або 3-й день). Прийом наступної упаковки, яка містить 21 таблетку, необхідно розпочати на 8-й день після 7-денної перерви, навіть у тому випадку, якщо кровотеча не закінчилась.
Зазначений спосіб застосування препарату можна продовжувати доти, доки бажане попередження вагітності. При регулярному застосуванні Ригевідону контрацептивний ефект зберігається і впродовж 7-денної перерви.