Олена | 2018-12-04 23:01:29

Сильний біль

Після того як сильно просквозило ще давніше, почався біль з правої сторони обличчя (нижня та верхня щелепи, в районі вуха, висок, вся справа частина), при цьому болить то в одному місці, то в другому, то все й одразу. Інколи така реакція на холод і найменший протяг, інколи сам по собі біль з'являється. Біль погіршується вночі. Підвищення температури досі не було, а сьогодні 37 і таке враження ніби тиск підвищився. Є проблеми із зубами, чи може це бути причиною, чи є й інші пояснення?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, это может быть простуда тройничного или лицевого нерва. Вам необходимо обратится на осмотр к врачу неврологу.