Оля | 2019-01-09 11:35:48

Імуноглобулін

Доброго дня. У дитини (7,5 р) виявили аденоіди 2 ступеня, з метою з’ясування причин здали аналіз на імуноглобулін Е(ІrE) загальний, щоб виключити алергію. За результатами дослідження цей показник становить 1,34 мо/мл, при цьому лабораторією зазначено як норму показник з 1,0-190,0. Передивившись на різних інтернет ресурсах побачила що для її віку має бути мін.16, чи варто переживати з цього приводу і чи можливо впливає на такий показник те, що на момент забору країв дитина була хвора - бронхіт і отит?

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Я не педіатр. Варто звернУтись до лікаря, який призначив цей аналіз.