Леся | 2019-01-21 16:13:28
Поганий аналіз сечі
Добрий день, жінка 54 роки у аналізі сечі білок (г/л) 0,05; лейкоцити 10-15; бактерії значна кількість; глюкозу не виявлено; реакція (рН) 5,0; прозорість мутна; колір жовтий; епітелій плоский 4-6; епітелій перехідний 1-2. Лікар призначила фурадонін, але остерігаємося численних побічних реакцій. Порадьте аналоги, будь ласка. Або щось менш токсичне.
Ответы врачей 1
Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий ранок. Помірна запальна картина є. Антибіотік потрібен. Фурадонін - є препарат вибору. Немає у нього важкіх побічних явищ. Але можу назвати альтернативу: норфлоксацин або ципрофлоксацин. Також потрібно виконати УЗД нирок, пройти огляд гінеколога, перевірити загальний аналіз крові, пройти флюорографію.