Олег | 2019-01-30 20:34:17

Інфекція кишківника та сечової системи.

Доброго дня ще раз! Ситуація в результатах аналізу така В калі ентерококи 400*10 в 6, , кандіда 5*10 в 4 та гемолізуюча кишкова 302*10 в 6... Це провокює постійні інфекції сечової системи та парапроктити... Порадьте як з цим бути, приймав безліч препаратів - дія тимчасова. Дякую.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте не дублируйте свой вопрос, ожидайте ответ. Он напрвлен врачу.