володимир | 2019-02-04 09:22:33

очи

доброго ранку в мене ні з того ні всього відчуваеця не значний біль в правому оці та сильно сльозиця. ймовірність що щось попало неможлива. після сутки очі починають погано реагувати на дене світло,та дальше сльозяця.які краплі слід використовувати та що це може бути ? підскажіть будь ласка

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановний Володимир! Зверніться на огляд до офтальмолога. Лише після обстеження можна поставити діагноз та призначити лікування. Заочно це зробити неможливо.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Доброго дня. Якщо відчуваєте щось стороннє, то краще його забрати негайно. Зверніться до окуліста.