Анна | 2019-02-05 15:44:00
Вагітність
Доброго дня! Мене цікавить доцільність прийому препарату "Аспірин-кардіо" при вагітності. Лікар виписала приймати з 14 тижня до пологів по 1 таб вдень (ризик прееклампсії), індекс маси тіла на сьогодні становить 26,6, аналізи всі в нормі. Прочитала інструкцію і боюся приймати. Лікар запевнила, що це потрібно і нічого страшного і лишнього в тому немає.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
У лікарській практиці зареєстровані випадки антифосфоліпідного синдрому у вагітних. Зазначене аутоімунне захворювання характеризується підвищеним утворенням тромбів у судинах, що представляє серйозну небезпеку для життя матері і плоду. Єдиною ефективною терапією в цьому випадку є лікування препаратами для зменшення в'язкості крові.Засіб дозволяє запобігти виникненню тромбів, а, значить, попередити розвиток найнебезпечніших захворювань (тромбоемболія легеневої артерії, інфаркт, інсульт тощо). Ацетилсаліцилова кислота бере участь в стимуляції кровотоку в області матково-плацентарного кола, що дозволяє ембріону повноцінно отримувати кисень.
Для того щоб користь ліки перевищувала ризик побічних ефектів і серйозних ускладнень для організму матері і дитини, слід строго дотримуватися дозування.