Юлия | 2019-03-13 15:56:49

Місячні

18 днів затримки звернулась до лікаря він прописав курс лікування я так зрозуміла що вони викликають місячні і наступного дня після прийому лікаря почались місячні. Підкажіть як це зрозуміти? Це некваліфікований лікар чи таке можливо?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте у вас скорее всего был гормональный сбой, после приема препаратов возобнивились менструации.