Василь | 2019-11-28 17:06:22

Статевий орган

Мне недавно почало боліти голiвка після того як схожу в туалет, бiль під час сечовипускання і потом минут пару болить і проходить, а ше на головці якісь ранки почались може і за цього, в чому може бути проблема і порадьте якійсь крем для ранозагоювання якщо є для статевого органу шоб головку мазити який краще?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, необходим осмотр для того что бы выяснить причину появления ранок. И возможно дополнительная диагностика!