Лідія | 2019-12-07 17:14:29

Чи можлива температура 37.9-38.5 при гіпертереозі?

Доброго дня Володимир Іванович. В мене рівеньТТГ- 0.04, fT3-4.9, fT4 -2.3, кальцитонін в нормі. Діагноз змішаний багатовузловий зоб ІІ-ІІІст. Гіпертереоз вперше виявлений. Призначили лікування Тирозол 10. В мене температура тіла 37.9-38.5, лікар-ендокринолог сказала що такої температури щитовидка не дає і призначила противірусний препарат. Після тижня приймання припаратів температура не знижується. Підскажіть будь ласка, чи можлива така температура при цьому захворюванні?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Причин підвищення температури сотні, тому без клінічного огляду причину встановити неможливо. До того ж немає основних аналізів, зокрема, титру антитіл до рецептора ТТГ, загального аналізу крові, показників АТ, ЧСС, маси тіла, зрештою - статі і віку. В будь-якому разі контроль ТТГ і вТ4 через 3 тижні.