Назар | 2020-02-09 18:38:33

Імплантація

У 19 років випала більшіть зубів, імпланти не підходять так як у мене діабет, що можна зробити щоб відновити посмішку?

Ответы врачей 1

Бакалова Елена Петровна
Адрес: г.Киев, Стоматологический кабинет при детской районной поликлинике на Ольжича, 16, Время приема по записи.
Вам в будь-якому разі треба йти до лікаря на онсультацію. Є кілька варіантів для відновлення, але треба знати Вашу клінічну картину із середини. Для цього потрібні аналізи, рентген дослідження, тест на сприйняття препаратів та на що можлива алергія. Лікування буде більш виснажливим, аніж в буденному випадку.