Галина | 2020-03-26 18:52:59

вузли ЩЗ

Доброго дня. Скажіть,будь ласка, якщо за результатами узд дослідження наявні ехоознаки гіперплазії та вузлів ЩЗ,утворення лівої частки ЩЗ,то чи може це становити серйозну загрозу здоров"ю?

Ответы врачей 1

Глаголева Анастасия Юрьевна
хирург, эндокринолог
Адрес: CitiDoctor, город Киев, пр-т С. Бандеры, 17/1
Телефон: +380(44) 333-48-85. Раписание работы: пн.-сб., 11.00-17.00
Доброго дня! Надайте, будь-ласка, протокол уз-дослідження. Вам призначали пункцію (ТАПБ) вузлових утворень?