Катя | 2020-04-02 20:37:10

Відносини

Як не бути жертвою Гайзлайтинга та маніпулювань зі сторони чоловіка.?Мені його шкода бо він хворіє розсіяним склерозом.

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Конкретніше що таке для Вас бути "жертвою Гайзлайтинга та маніпулювань", буль ласка. Не існує коротких відповідей на таке дуже загальне питання.