Ірина | 2020-04-19 22:38:58

Мова дитина 2 роки

Доброго дня, моїм близнюкам (дівчата) 2 роки і 1 місяць. Все розуміють, але говорять лише мама, баба та повторюють звуки тварин ме му коко кака. Одна з дівчаток ще говорить те, не. Все інші звуки - суцільне белькотання. Ми багато читаємо книжок, я розмовляю з ними цілими днями, граємось. До якого часу відсутність слів не критична? Коли слід звернутись до лікаря?

Ответы врачей 2

Коленчук Наталия Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Плеханова, 6а, МЦ Адонис-О Логопед
Телефон: 380509747767
Проверьте слух. И ближе к 3 годам проконсультируйтесь у логопеда поликлиники.
Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Добрий день! Вам вже варто показати дітей логопеду, він детально обстежить мовлення. При необхідності порадить обстеження у невролога (для обстеження загального розвитку) та отоларинголога (для перевірки слуху). Лише після цих обстежень можна робити висновки і надавати конкретні поради.