Ольга | 2020-07-28 15:27:46

Вирусы

Добрый день. Проконсультируйте, пожалуйста, по анализам на вирусы Вірус простого герпесу (HSV) 1 типу, антитіла IgG 1.9 AI (Індекс антитіл) < 0.9 - негативний результат 0.9 - < 1.1 - сумнівний результат ≥ 1.1 - позитивний результат Вірус простого герпесу (HSV) 2 типу, антитіла IgG < 0.2 AI (Індекс антитіл) < 0.9 - негативний результат 0.9 - < 1.1 - сумнівний результат ≥ 1.1 - позитивний результат Вірус герпесу 6 типу (HHV 6), антитіла IgG 8.5 Індекс ≤ 0.8 - негативний результат > 0.8 - < 1.0 - сумнівний результат ≥ 1.0 - позитивний результат Вірус простого герпесу (HSV) 1 типу, антитіла IgM 0.06 R R < 0.8 - негативний результат 0.8 <= R < 1.1 - сумнівний результат R >= 1.1 - позитивний результат Метод: Імуноферментний аналіз (ІФА, ELISA) Вірус простого герпесу (HSV) 2 типу, антитіла IgM 0.16 R R < 0.8 - негативний результат 0.8 <= R < 1.1 - сумнівний результат R >= 1.1 - позитивний результат антитіла IgG > 8 AI (Індекс антитіл) ≤ 0.8 - негативний результат > 0.8 - < 1.1 - сумнівний результат ≥ 1.1 - позитивний результат Вірус Епштейна-Барр (капсидний антиген, VCA), антитіла IgG 2.5 AI (Індекс антитіл) ≤ 0.8 - негативний результат > 0.8 - < 1.1 - сумнівний результат ≥ 1.1 - позитивний результат Вірус Епштейна-Барр (ранні антигени, ЕА), антитіла IgG > 8 AI (Індекс антитіл) ≤ 0.8 - негативний результат > 0.8 - < 1.1 - сумнівний результат ≥ 1.1 - позитивний результат Вірус Епштейна-Барр (капсидний антиген, VCA), антитіла IgM < 0.2 AI (Індекс антитіл) ≤ 0.8 - негативний результат > 0.8 - < 1.1 - сумнівний результат ≥ 1.1 - позитивний результат Вірус Епштейна-Барр, гетерофільні антитіла IgM < 0.2 AI (Індекс антитіл) ≤ 0.8 - негативний результат > 0.8 - < 1.1 - сумнівний результат ≥ 1.1 - позитивний результат Цитомегаловірус (CMV), антитіла IgG > 500 Од/мл менше 0.5 - негативний результат; від 0.5 до 1.0 - сумнівний результат; більше або дорівнює 1.0 - позитивний результат Цитомегаловірус (CMV), антитіла IgМ 0.205 Індекс менше 0.7 - негативний результат від 0.7 до 1.0 - сумнівний результат більше або дорівнює 1.0 - позитивний результат

Ответы врачей 2

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Здравствуйте. Информация для Скайп или личной консультации
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Изложите лаконично или приходите на очную консультацию.