Ганна | 2020-07-29 11:49:54

Аналіз

Доброго дня. Здала гормони , і незнаю чому АТРО такий високий переживаю що це означає, приймаю еутерокс 75, цефасель 300 і олісід. Діагноз в мене АІТ.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Не можу дати відповідь без інформації про Вашу стать, вік, тривалість прийому еутироксу, стан менструального циклу, планування вагітності, куріння, вагу, вміст вітаміну D, пролактину, зрештою УЗД щитовидної залози, стан імунної системи. Словом, аналізи не лікуємо.