Ольга | 2020-07-29 21:01:03

гипотериоз

Добрий вечір Володимир Іванович!мені 33роки,врачі поставили діагнос гіпотериоз,плюс аіт. ТТГ в мене 4.6 Прописали л-тироксин (62,5 х 5 раз в неделю В субботу и воскресенье по 75)і зобофіт дуо.Деякі лікарі прописували л~тироксин 150,набрала вагу 10 кіло!я незнаю чи вірна доза л~тироксину,може я забагато пью,і чи можливо не пити гармони?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Потрібна інформація про Вашу вагу, тривалість прийому тироксину, попередні аналізи на ТТГ, вТ4, антитіла до ТПО, вітамін D, стан менструального циклу, рівень пролактину, АТ, чи планується вагітність і ще багато чого. Адже ми не лікуємо аналізи. Тому продовжу