Андрей | 2020-07-30 22:15:45

Капли для носа

Добрый день! Дочери 6 лет. Перенесла ОРЗ. Когда сопли загустели-капали називин 5 дней. Поскольку насморк не прошёл-сейчас начали протаргол. Можно ли сразу после називина протаргол и сколько дней если можно, его капают? P. S. Протаргол вроде помогает.

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Доброго дня,якщо нежить більше чим 10 днів це вже післявірусний процес і його потрібно лікувати (лікують зачастіше топічними кортикостероїдами- після призначення лікаря),протаргол препарат з недоведеною ефективностю тому багато лікарів він нього відмовились. Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день.Можно применять Протаргол 2% до 10 дней.