Інна | 2020-08-10 08:51:20

Кон'юктивіт

Вже два тижні у ока червона слизова оболонка, вночі закисає, іноді важко відкрити око. Спочатку почервонів лише кутик, перші два дні чесалось у кутику ока. Спочатку капали фармадексом, більш менш допомагало, слизова стала білішою, однак вночі око знову закисало. Звернулися до окуліста, окуліст записав медетрон, капали 4-5 раз в день - жодного результату, потім взяли трохи сильніше Вігамокс за консультацією іншого, капала 3 рази вдень- знову не допомагає, немає жодного помітного покращення, око червоне та закисає вночі. Тепер незрозуміло, як лікувати далі.

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Доброго дня. відмініть усе на 2 дні. Здайте бак посів на мікрофлору з кон,юнктиви очей і чутливість до антибіотиків