Коля | 2020-08-10 21:33:13

Травма

Я порізався топором нижче коліна біля кістки мені поставили шви через 3 дня в мене чуток зробив біля рани набряк і сьогодні я чуток сильніше замотав бінтом і зробилась пухлина величенька я хотів її видавити через рану думав гній і легко потиснувши вона розійшлась що це може бути? Антибіотик вживав протягом 6 днів від інфекції шви ще стоять це 7 день я з швами.. чекаю відповіді дякую))))

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте рекомендуован повторный осмотр врача хирурга. Так как необходимо понимать как заживает рана!