Вікторія | 2021-03-01 10:55:04

Вагітність

Доброго дня. Минулого місяця був перерваний статевий акт, після цього на наступний день почалися місячні за календарем, тривали 5 днів. В цьому місяці затримка вже 5 днів. Чи може це свідчити про вагітність?

Ответы врачей 2

 Тараненко Юлия Васильевна
акушер-гинеколог
Адрес: МЦ «Гармония здоровья», г. Киев, гинеколог-эндокринолог.
Телефон: 097 662 51 96
Доброго дня. Якщо в цьому цикли не було статевих контактів тоді вагітність виключена. Але якщо цикл не починається до 7 -10 днів рекомендую все таки провести УЗ - діагностику.
Билышко Александр Витальевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: МЦ "Мати та дитина" город Киев.
Телефон: [email protected]
добрый день. если было как вы говорите - то беременности нет