Юлія | 2021-10-11 16:58:45

Результат бак-посіву

Добрий день, хворіла практично весь тиждень, дуже сильно боліло горло, лікар прописав ліки та аналізи, здала, чим день ставало гірше, дуже сильний кашель слабість. Прийшли результати бак-посіву, написано, що виділено Str.Pneumoniaе 100 x 103 КУО Що це означає?

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Мазок на флору у вашому випадку не було показано (робимо якщо є імунодефіцити або реанімації), адже знаємо чим викликають типові хвороби, лікування у терапевта. Будьте здорові!