Тетяна | 2021-10-16 14:08:50

Совместимость препаратов

Доброго дня, Скажіть, будь ласка, на секільки сумісні препарати дексаметазон та сульфвцил (краплі) для лікування бактеріального коньюнктивіту ? (У дитинстві були перенесені такі очні інфекції як : коньюнктивіт, кератит), зараз мені 27. Чи не зашкодять повторній появі, або зпричинять рецедив кератиту, ускладнення із зором, тд. ? Дякую!

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий вечір. Ці краплі не підходять для лікування бак коньюнктивіту. Флоксал по 1 крап 3 рази на день 5 днів. В оба ока. Якщо не краще- до окуліста. У сульфацила немає антімікробноі активності. А дексаметазон уповільнить загоєння.