Подина | 2021-10-17 18:38:31

Нос

Скажите пожалуйста ,в носу прямая самом начале на перегородке покраснение и отек ,что делать ?и что это может быть .без боли ,но когда дышу дискомфорт будто в носу что-то

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Доброго дня, схоже на фурункул присінка носу, 2 дні загальні протизапальні засоби (німесил якщо не вагітні) та спостереження не краще обов'язково огляд лікаря. Будьте здорові!