Прокоментируйте, пожалуйста спермограмму мужа. Я понимаю

Прокоментируйте, пожалуйста спермограмму мужа. Я понимаю. что она плохая, но хотелось бы узнать мнение специалиста. У нас нет шансов? Кількість (в мл) 5,0 Функціональних спер. в еякуляті 0,0Колір сірувато-білий Поступово рухливих 1,0 Прозорість мутна Запах квітів каштану Час розрідження 60 хв. Живі (%) 80% Мертві 20% В’язкість (після розрідження) 2,0 1. 3 нормальною морфологією (%) 5%Реакція (рН) 7,4 7,2-8,0 2. Дегенеративні (%): 95% а) патологія голівки 64Кількість сперматозоїдів в 1 мл 9,4 б) патологія шийки 24% Кількість сперматозоїдів в еякуляті, М 47,0 в) патологія хвоста 7% Рухливість (групи а+Ь+с), % 20,2 Агрегація сперматозоїдів негативний Швидка поступова рухливість (група а),% 1,1 Аглютинація сперматозоїдів негативнийПовільна поступова рухливість (група Ь),% 1,1 Клітини сперматогенезу (%) 1,0 % Непоступова рухливість (група с), % 18,0 Еритроцити 3-5 в п/зор. Нерухливих (група d), % 79,8 Лейкоцити 2-4 в п/зор. Концентрація рухливих сперматозоїдів, М/мл 1,9 Епітеліальні клітини: уретри поодинокі простати поодинокі Концентрація поступово рухливих сперматозоїдів (група а), М/мл 0,1 Концентрація поступово рухливих сперматозоїдів (група b), М/мл 0,1Концентрація функціональних сперматозоїдів 0,0Середня швидкість меньше 1,0індекс рухливості 2,0Рухливих сперматозоїдів в еякуляті 9,5

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
По одной спермограмме поставить диагноз затруднительно. Необходимо как минимум два, три результата плюс обследование и осмотр уролога.