Добрий день.Весною мені був поставлений діагноз дисплазія

Добрий день.Весною мені був поставлений діагноз дисплазія. У квітні було зроблено "заморожування",але це бажаних результатів не дало. Тому у листопаді "заморожували" повторно. На прийом до лікаря повинна прийти 18-20 грудня. 01.12.(20-й день МЦ) пройшла УЗД.Результати: положення матки retroflexio, розміри 63х67х40,ехоструктура неоднорідна за рахунок дрібних гіперехогенних включень на передній стінці та субсер.фіброматозний вузол д=9мм на передній стінці.Шийка матки 30х24х29мм, з ехо/-/включ. д=6мм,цервікальний канал не поширений.Правий яйник 36х27мм з дрібними фолікулами до 7мм по периферії. Лівий яйник 38х28мм з дещо розмитими контурами,з дрібними фолікулами до 7мм по всій площині.Діагноз:фіброматоз тіла матки та кистозний ендоцервікоз. Прокоментуйте,будь ласка, результати та діагноз по УЗД . Що означає "дещо розмиті контури яйника"? Чи можна оперувати фіброміому тепер? Якщо дисплазія не залікувалася, чи потрібно оперувати? Дякую.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Потрібно всього-навсього спостерігатися. 9 мм - це дурниці. В нормі все видно чітко. При запаленні все також видно чітко. Можливо у вас був переповнений кишечник, або лікар дивився не в ту сторону.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Кистозний едроцервікоз? Я такого діагнозу не знала і не знаю... Щось новеньке, а тим більш, виставлений по УЗІ, Я думаю, що у лікаря дещо розмиті навики...
Якщо у вас легка степінь дисплазії, то нічого лікувати не треба - просто спостерігати.