Фламидез-С

Фламидез-С

О препарате

Фламідез-С - засіб, що застосовується при патології опорно-рухового апарату, фермент.

Показания и дозировка

Показання препарату Фламідез-С:

  • Хірургія: розтягнення та розриви зв'язок, переломи та вивихи, набряки, спричинені пластичною операцією;
  • захворювання верхніх дихальних шляхів: зменшує в'язкість мокротиння та полегшує відходження його з дихальних шляхів;
  • захворювання ЛОР-органів: полегшує відходження секрету придаткових пазух; 
  • дерматологія: гострі запальні дерматози;
  • акушерство і гінекологія: гематоми, застій у молочних залозах.

Фламідез-С призначають дорослим внутрішньо у дозі 10 - 20 мг після їди. Таблетки слід ковтати, не розжовуючи, та запивати одним стаканом води. Максимальна добова доза - 30 мг.

Доза та тривалість курсу лікування залежать від характеру та динаміки патологічного процесу і визначаються у кожному випадку індивідуально лікарем.

Передозировка

Передозування препарату Фламідез-С:

Симптоми:нудота, блювання, анорексія, дискомфорт в епігастрії, у деяких випадках - кровотеча та прожилки крові у мокротинні.

Лікування.Терапія симптоматична.

Побочные эффекты

У деяких випадках при застосуванні препарату Фламідез-С може спостерігатися діарея, нудота, блювання, анорексія, дискомфорт в епігастрії. У поодиноких випадках можливе виникнення носової кровотечі та виділення мокротиння з прожилками крові, алергічні реакції, шкірні висипання, гостра еозинофільна пневмонія.

У випадку появи будь-яких небажаних реакцій слід звернутися до лікаря.

Противопоказания

Протипоказання препарату Фламідез-С:

Підвищена чутливість до серратіопептидази або до будь-якого компонента препарату. Порушення згортання крові. Дитячий вік. Період вагітності та годування груддю.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем

При одночасному застосуванні Фламідез-С посилює дію антикоагулянтів.

Состав и свойства

діюча речовина: серратіопептидаза;

1 таблетка містить серратіопептидази у вигляді гранул 10 мг або 20 мг (еквівалентно ферментній активності 20 000 ОД або 40 000 ОД);

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (тип А), натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), ойдрагіт L 100, заліза оксид червоний (Е 172), олія рицинова, діетилфталат, поліетиленгліколь (ПЕГ 6000).

Форма выпуска: Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні.

Фармакологическое действие: 

Фармакодинаміка. Серратіопептидаза є протеолітичним ферментом, який виділено із непатогенної кишкової бактеріїSerratia E15. Їй властива фібринолітична, протизапальна та протинабрякова активність. Крім зменшення запального процесу, серратіопептидаза послаблює біль внаслідок блокування вивільнення больових амінів із запалених тканин.

Серратіопептидаза зв'язується у співвідношенні 1:1 з альфа-2-макроглобуліном крові, який маскує її антигенність, але зберігає її ферментативну активність. Потім поступово у місці запалення вона переходить в ексудат і відповідно її рівень у крові зменшується.

Серратіопептидаза безпосередньо зменшує дилатацію (розширення) капілярів і контролює їх проникність завдяки гідролізу брадикініну, гістаміну та серотоніну. Також серратіопептидаза блокує інгібітори плазміну, сприяючи таким чином фібринолітичній активності плазміну. Завдяки зменшенню набряку і покращенню мікроциркуляції серратіопептидаза сприяє виділенню мокротиння.

Ферментативна активність препарату в 10 разів вища, ніж у α-хімотрипсину. Він дуже ефективно гідролізує медіатори запалення поліпептидної природи (брадикінін та ін.), фібрин, але не має значного впливу на білки живого організму, такі як альбумін та α- та γ-глобулін. Препарат не розщеплює фібриноген, тому не має значного впливу на процеси згортання крові.

Препарат добре проникає в місця запалення, лізує некротизовані тканини та продукти їх розпаду, зменшує гіперемію та прискорює проникнення й активність антибіотиків. Препарат зменшує в'язкість слини та виділень із носа, цим самим полегшуючи їх видалення.

Фармакокінетика. Фламідез-С проходить через шлунок у незміненому вигляді та абсорбується в кишечнику. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 1 годину. Серратіопептидаза в незначній кількості виявляється в сечі.

Условия хранения: Зберігати Фламідез-С слід в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Общая информация

Примечание
Описание препарата «Фламидез-С» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 4 голосов
Все лекарства

Фламидез-С — цены в аптеках