Хумодар P

Хумодар P

Цена: 95.00 - 677.00 грн.

Хумодар P есть в наличии в 10 аптеках
Купить Купить

О препарате

Хумодар - протидіабетичний засіб.

Показания и дозировка

Показання препарата Хумодар:

Цукровий діабет.

Доза та час ін’єкції встановлюються лікарем в індивідуальному порядку, залежно від дієти, рівня цукру в крові, потреби хворого. При підборі дози ХУМОДАР® Р 100Р для дорослих добова потреба в інсуліні становить від 0,5 до 1,0 МО/кг маси тіла.

Перехід з інших препаратів інсуліну може проводитися тільки під контролем лікаря. Призначень лікаря (добове дозування інсуліну, дієта та звичайна фізична активність) хворий повинен дотримуватись ретельно.

ХУМОДАР® Р 100Р вводиться підшкірно декілька разів на добу за 15–20 хвилин до прийому їжі. Місце ін’єкції слід змінювати після кожної ін’єкції. ХУМОДАР® Р 100Р може вводитись у вигляді внутрішньо венної ін’єкції або інфузії.

Передозировка

До передозування препаратом Хумодар можуть призвести: абсолютне передозування інсуліну, зміна препарату, пропуск прийому їжі, блювання, проноси, фізичне навантаження, захворювання, які спричиняють зниження потреби в інсуліні (хвороби нирок та печінки, гіпофункція кори надниркових залоз, гіпофіза або щитоподібної залози), зміна місця ін’єкції (наприклад, шкіра живота, передпліччя, стегна), а також взаємодія інсуліну з іншими засобами, що призводять до різкого зниження рівня цукру в крові. Якщо хворий, який страждає на діабет, помічає в себе ознаки гіпоглікемії, він може самостійно уникнути цього стану шляхом прийому глюкози або цукру (краще у вигляді розчину) або їжі, яка містить велику кількість цукру чи вуглеводів. Для цього слід постійно мати при собі не менше 20 г глюкози (виноградного цукру). Якщо зниження рівня цукру не може бути негайно усунуте, необхідно терміново викликати лікаря. Особливо небезпечно це для хворих, які мають порушення мозкового кровообігу, та хворих, у яких, окрім діабету, є також виражена коронарна хвороба серця.

При тяжких станах, обумовлених зниженням рівня цукру в крові, потрібне внутрішньо венне введення глюкози, яке здійснюється лікарем, або внутрішньом’язова ін’єкція глюкагону. Якщо хворий після цього знову здатний до самостійної активності, йому слід поїсти.

Побочные эффекты

Побічні реакції препарату Хумодар.

Порушення обміну речовин, метаболізму.

Найчастішим проявом побічної дії інсулінотерапії є гіпоглікемія, що розвивається при введенні занадто високої дози препарату. Гіпоглікемія характеризується зниженням рівня цукру нижче 50 або 40 мг/дл. Симптоми гіпоглікемії можуть включати холодний піт, блідість шкіри, нервозність або тремор, почуття неспокою, дратівливість, незвичну втому або слабкість, втрату орієнтації, утруднення в концентрації уваги, сонливість, підвищене почуття голоду, тимчасові порушення зору, головний біль, прискорене серцебиття. Тяжка гіпоглікемія може призвести до втрати свідомості і/або судом, тимчасовим або постійним порушенням функцій мозку і навіть до загрози життю. Неадекватне дозування інсуліну може призвести до гіперглікемії та діабетичного кето ацидозу. Симптоми гіперглікемії можуть включати відчуття спраги, часте сечовипускання, нудоту, сонливість, почервоніння і сухість шкіри, сухість у роті, втрату апетиту, а також запах ацетону при диханні. Дуже рідко в перші тижні інсулінотерапії можливе виникнення набряків ніг, так звані інсулінові набряки, пов’язані з затримкою рідини в організмі, що самостійно зникають.

Порушення з боку імунної системи.

У поодиноких випадках прийом інсуліну приводить до розвитку алергії, яка може проявлятися місцевою реакцією у вигляді почервоніння, набряку або свербежу в ділянці введення. Дуже рідко можуть мати місце генералізовані алергічні реакції, які проявляються ерозійним ураженням слизових оболонок, нудотою, ознобом. Тяжкими проявами генералізованої алергічної реакції на інсулін є анафілактичний шок з розладом серцевої діяльності і дихання, ангіо невротичний набряк. Генералізовані реакції гіпер чутливості є потенційно небезпечними для життя. Дуже рідко застосування інсуліну може спричинити утворення антитіл до нього. Наявність таких антитіл може створити необхідність корекції дозування з метою усунення розвитку гіпо- і гіперглікемії. У осіб з підвищеною чутливістю до інсуліну може спостерігатись послаблення дії інсуліну на клітини інсулін чутливих тканин - інсулінорезистентність. Інсулінорезистентність виникає внаслідок гіперпродукції антитіл до інсуліну/рецепторів інсуліну, або гіперсекреції контр інсулінових гормонів. У випадку, коли добова доза інсуліну перевищує 60 ОД, слід припускати інсулінорезистентність і проконсультуватися з лікарем відносно корекції дози та виду інсуліну, дотримання відповідної дієти в харчуванні.

Зміни з боку шкіри і підшкірної клітковини.

На початку лікування інсуліном можуть виникнути зміни вигляду шкіри в місці ін'єкції: короткочасні накопичення рідини в тканинах (транзиторний набряк), легке почервоніння шкіри, які зникають самі собою під час подальшого лікування. У випадку розвитку значної еритеми, яка супроводжується свербежем і появою пухирів, що швидко поширюються за межі ділянки ін'єкції, а також інших тяжких реакцій чутливості до компонентів препарату належить повідомити про це лікарю, оскільки в деяких випадках такі реакції можуть загрожувати життю. Лікар вирішує, який захід слід вжити. В місці ін'єкції зрідка може виникнути атрофія або гіпертрофія жирової тканини. Постійна зміна місця ін'єкції дає змогу зменшити ці явища або зовсім їх уникнути під час подальшого лікування. Іноді виникають ускладнення внаслідок ушкодження іннерваційного апарату шкіри ін'єкційною голкою і, можливо, хімічними речовинами, що містяться в препаратах інсуліну як консерванти.

Порушення з боку органів зору.

На початку інсулінотерапії можуть з'являтися порушення рефракції очей, які зникають самостійно через 2-3 тижні.

Неврологічні розлади.

Зрідка може виникати оборотна периферична нейропатія.

Противопоказания

Протипоказання препарата Хумодар:

Тяжка гіперчутливість негайного типу до інсуліну. Алергія до компонентів препарату. Гіпоглікемія.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем

Додаткове призначення будь-яких інших лікарських засобів може посилити або послабити дію інсуліну на рівень цукру в крові.

Посилення дії інсуліну можливе у разі одночасного призначення інгібіторів МАО, неселективних b-адреноблокаторів, сульфаніламідів, анаболічних стероїдів, тетрациклінів, клофібрату, циклофосфаміду, фенфлураміну, препаратів, що містять етанол.

Послаблення дії інсуліну можливе під час одночасного призначення з хлорпротиксеном, діазоксидом, гормональними засобами для запобігання вагітності, сечогінними засобами (салуретиками), гепарином, ізоніазидом, кортикостероїдами, літію карбонатом, нікотиновою кислотою, фенолфталеїном, похідними фенотіазину, фенітоїном, гормонами щитоподібної залози, симпатикомім етичними засобами, а також трициклічними антидепресантами.

У хворих, які одночасно отримують інсулін і клонідин, резерпін або саліцилати, можуть виникнути як послаблення, так і посилення дії інсуліну.

Вживання алкоголю може призвести до небезпечного зниження рівня цукру в крові.

Состав и свойства

діюча речовина: 1 мл нейтрального ін’єкційного розчину містить 100 МО інсуліну людини рекомбінантного;

допоміжні речовини: м-крезол, кислота хлористоводнева, натрію гідроксид, натрію дигідро фосфат дигідрат, натрію хлорид, гліцерин, вода для ін’єкцій.

Форма выпуска: Розчин для ін’єкцій.

Фармакологическое действие:

Фармакодинаміка. Активна діюча речовина препарату – нейтральний розчин інсуліну. Належить до інсулінів короткої дії. Забезпечує швидке та значне зниження глюкози в крові, посилює її засвоєння тканинами.

Фармакокінетика. ХУМОДАР® Р 100Р забезпечує швидке і значне зниження вмісту цукру в крові, ефект настає вже через 30 хвилин і досягає максимального рівня через 1–2 години після підшкірного введення препарату. Залежно від дозування ефект триває протягом 5–7 годин. ХУМОДАР® Р 100Р може застосовуватися в комплексі з іншими гіпоглікемічними засобами, зокрема з інсулінами подовженої дії (Хумодар® Б 100Р, Хумодар® К 25 100Р).

Условия хранения:

Зберігати Хумодар в недоступних для дітей місцях!

Зберігати при температурі від + 2оС до + 8оС. Не допускати заморожування, уникати прямого контакту флакона з морозильним відділенням або накопичувачем холоду.

Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Флакон з інсуліном, що використовується, можна зберігати протягом 6 тижнів при кімнатній температурі (не вище +25оС) за умови захисту від прямої дії тепла та світла.

Общая информация

 • Форма продажи:
  по рецепту
 • Действующее в-о:
  Инсулин человеческий
 • Фарм. группа:
  Пероральные противодиабетические лекарственные средства

Код ATX

 • Пищеварительный тракт и обмен веществ
 • Средства для лечения сахарного диабета
 • Инсулины
 • Инсулины и аналоги, быстрого действия
 • Инсулин (человеческий)
Примечание
Описание препарата «Хумодар P» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 5 из 5 возможных на основе 3 голосов
Все лекарства

Хумодар P — цены в аптеках

Найдено в 10 аптеках
 • Liki24 Доставка лекарств по низким ценам

  liki24.com

  Хумодар р100р р-р д/ин. 100 МЕ/мл картридж 3 мл №5

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  556.74 грн / шт

  Хумодар к25 100р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл картридж 3 мл №5

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  577.83 грн / шт

  Хумодар б100р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл картридж 3 мл №5

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  578.67 грн / шт

  Хумодар б100р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл фл. 10 мл

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  311.04 грн / шт

  Хумодар б100р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл фл. 5 мл

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  161.76 грн / шт

  Хумодар к25 100р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл фл. 10 мл

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  292.08 грн / шт

  Хумодар к25 100р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл фл. 5 мл

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  159.35 грн / шт

  Хумодар р100р р-р д/ин. 100 МЕ/мл фл. 10 мл

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  293.51 грн / шт

  Хумодар р100р р-р д/ин. 100 МЕ/мл фл. 5 мл

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  150.44 грн / шт
 • Аптека City-Pharm

  city-pharm.com.ua

  Хумодар k 25 100р суспензия 100 од/ мл флакон 10 мл n1

  ИНДАР УКРАИНА КИЕВ
  350.27 грн / шт

  Хумодар k 25 100р суспензия 100 од/мл 3 мл n5 картридж

  ИНДАР УКРАИНА КИЕВ
  661.31 грн / шт

  Хумодар k25 100р суспензия для инъекций 100 од/мл флакон 5 мл №1

  ИНДАР УКРАИНА КИЕВ
  172.61 грн / шт

  Хумодар p 100р раствор для инфузий 100 ме 10 мл n1

  ИНДАР УКРАИНА КИЕВ
  348.68 грн / шт

  Хумодар p 100р раствор для инфузий 100 ме 3 мл n5 картридж

  ИНДАР УКРАИНА КИЕВ
  677.00 грн / шт

  Хумодар p 100р раствор для инфузий 100 ме 5 мл флакон n1

  ИНДАР УКРАИНА КИЕВ
  178.69 грн / шт

  Хумодар б 100р суспензия 100 ме 10 мл n1 инсулин чел.

  ИНДАР УКРАИНА КИЕВ
  350.27 грн / шт

  Хумодар б 100р суспензия для инъекций 100 ме 5 мл флакон №1

  ИНДАР УКРАИНА КИЕВ
  178.67 грн / шт

  Хумодар б 100р суспензия для инъекций 100 ме картридж 3 мл №5

  ИНДАР УКРАИНА КИЕВ
  663.97 грн / шт
 • Сеть аптек без наценок «Будем Здоровы Вместе»

  bzv.com.ua

  ХУМОДАР P 100 раствор д/ин., 100 мо/мл по 10 мл во флак. №1

  Індар, ПрАТ, м.Київ, Україна
  334.50 грн / шт.

  ХУМОДАР Б100Р суспензия д/ин., 100 мо/мл по 10 мл во флак.№1

  Індар, ПрАТ, м.Київ, Україна
  286.16 грн / шт.
 • Аптека Парус

  www.apteka-parys.com.ua

  Хумодар (инсулин) Б 100 Р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл фл. 10 мл №1

  Індар ПАТ м.Київ
  290.00 грн / шт

  Хумодар (инсулин) К 25 100 Р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл фл. 10 мл

  Індар ПАТ м.Київ
  290.00 грн / шт

  Хумодар Б100 Р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл картридж 3 мл №5

  Індар ПАТ м.Київ
  568.00 грн / шт

  Хумодар К 25 100 Р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл картридж 3 мл №5

  Індар ПАТ м.Київ
  563.00 грн / шт

  Хумодар К25 100 Р сусп. д/ін. 100 МО/мл картридж 3мл №1

  Iндар
  95.00 грн / шт
 • 1 Социальная Аптека

  1sa.com.ua

  Хумодар P 100Р раствор 100 МЕ 3 мл картридж №5

  Индар ЧАО (Украина, Киев) (м)
  574.69 грн / шт

  Хумодар К25 100Р сусп.д/ін.100 МЕ/мл 10мл №1 фл. (Диабет) - t°

  Индар ЧАО (Украина, Киев) (м)
  291.22 грн / шт

  Хумодар Б 100Р сусп.д/ін.100МЕ карт.3 мл №5 (Диабет) - t°

  Индар ЧАО (Украина, Киев) (м)
  591.96 грн / шт

  Хумодар К25 100Р МО/мл сусп. д/ін.5мл в фл. №1 (Диабет) - t°

  Индар ЗАО (Украина, Киев)
  161.83 грн / шт

  Хумодар Б 100Р сусп.д/ін.100 МО/мл карт. 5мл №1 (Диабет) - t°

  Индар ЗАО (Украина, Киев)
  155.22 грн / шт

  Хумодар Р 100Р р-н д/ін.100МО 5мл фл. №1 (Диабет) - t°

  Индар ЗАО (Украина, Киев)
  151.22 грн / шт
 • Аптека 911

  apteka911.com.ua

  Хумодар К25 100Р сусп. д/ин. 100МЕ/мл картр. 3мл №5

  ИНДАР ПРАТ
  121.90 грн / шт

  Хумодар Р 100Р р-р д/ин. 100МЕ/мл фл. 10мл №1

  ИНДАР ПРАТ
  293.80 грн / шт

  Хумодар Б100Р сусп. д/ин. 100МЕ/мл картр. 3мл №5

  ИНДАР ПРАТ
  121.90 грн / шт

  Хумодар Р 100Р р-р д/ин. 100МЕ/мл картр. 3мл №5

  ИНДАР ПРАТ
  113.90 грн / шт

  Хумодар Б100Р сусп. д/ин. 100МЕ/мл фл. 10мл №1

  ИНДАР ПРАТ
  314.30 грн / шт

  Хумодар К25 100Р сусп. д/ин. 100МЕ/мл фл. 10мл №1

  ИНДАР ПРАТ
  289.10 грн / шт

  Хумодар Р 100Р р-р д/ин. 100МЕ/мл фл. 5мл №1

  ИНДАР ПРАТ
  149.90 грн / шт

  Хумодар К25 100Р сусп. д/ин. 100МЕ/мл фл. 5мл №1

  ИНДАР ПРАТ
  160.40 грн / шт

  Хумодар Б100Р сусп. д/ин. 100МЕ/мл фл. 5мл №1

  ИНДАР ПРАТ
  160.40 грн / шт
 • Pharma Star

  www.city-pharm.com.ua

  Хумодар б100р сусп. д/ин. 100 МЕ картр. 3 мл №5

  Индар (Украина, Киев)
  562.60 грн / шт

  Хумодар Б 100Р сусп.100МЕ 10мл N1инсул.чел.*

  ПрАТПо виробництву інсулінівІндар,м. Київ, Україна
  254.16 грн / шт

  Хумодар P 100Р р-р д/ин.100МЕ 3мл N5 карт.*

  ПрАТПо виробництву інсулінівІндар,м. Київ, Україна
  603.09 грн / шт

  Хумодар P 100Р р-р д/ин.100МЕ 10мл N1*

  ПрАТПо виробництву інсулінівІндар,м. Київ, Україна
  254.16 грн / шт

  Хумодар K 25 100Р сусп.100 ОД/мл 3мл N5 карт.*

  ПрАТПо виробництву інсулінівІндар,м. Київ, Україна
  603.09 грн / шт

  Хумодар K 25 100Р сусп.100 ОД/мл фл. 10мл N1*

  ПрАТПо виробництву інсулінівІндар,м. Київ, Україна
  254.16 грн / шт

  Хумодар Б 100Р сусп.100МЕ 5мл N1 фл.*

  ПрАТПо виробництву інсулінівІндар,м. Київ, Україна
  109.45 грн / шт

  Хумодар K 25 100Р сусп.100 ОД/мл 5мл N1 фл.*

  ПрАТПо виробництву інсулінівІндар,м. Київ, Україна
  109.45 грн / шт

  Хумодар P 100Р р-р д/ин.100МЕ 5мл фл. N1*

  ПрАТПо виробництву інсулінівІндар,м. Київ, Україна
  109.45 грн / шт
 • Альго-Фарм

  apteka1.net

  ХУМОДАР Р100Р раствор для инъекций 100 МЕ фл. 10 мл №1

  Индар (Украина, Киев)
  324.00 грн / шт

  ХУМОДАР Б100Р суспензия для ин. 100 МЕ картр. 3 мл №5

  Индар (Украина, Киев)
  569.00 грн / шт

  ХУМОДАР Б100Р суспензия для ин. 100 МЕ/мл фл. 10 мл №1

  Индар (Украина, Киев)
  336.00 грн / шт

  ХУМОДАР К25 100Р суспензия для ин. 100 МЕ/мл картр. 3 мл №5

  Индар (Украина, Киев)
  604.00 грн / шт

  ХУМОДАР К25 100Р суспензия для ин. 100 МЕ/мл фл. 10 мл №1

  Индар (Украина, Киев)
  336.00 грн / шт

  ХУМОДАР Р100Р раствор для ин. 100 МЕ картр. 3 мл №5

  Индар (Украина, Киев)
  615.00 грн / шт

  ХУМОДАР Б100Р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл фл. 5 мл №1

  Индар (Украина, Киев)
  192.00 грн / шт

  ХУМОДАР К25 100Р сусп. д/ин. 100 МЕ/мл фл. 5 мл №1

  Индар (Украина, Киев)
  177.00 грн / шт

  ХУМОДАР Р100Р раствор для инъекций 100 МЕ/мл фл. 5 мл №1

  Индар (Украина, Киев)
  180.00 грн / шт
 • ЛИНДА ФАРМ

  www.lf.ua

  Хумодар K 25 100Р суспензия для иньекций 100 ОД/мл 5мл флакон №1

  ПрАТ По виробництву інсулінів Індар ,м. Київ, Укра
  149.60 грн / шт

  Хумодар P 100Р раствор для иньекций 100МЕ 5мл флакон №1

  ПрАТ По виробництву інсулінів Індар ,м. Київ, Укра
  149.20 грн / шт

  Хумодар Б 100 Р суспензия для иньекций 100 МО мл картридж 3мл №5

  Iндар
  599.40 грн / шт

  Хумодар Б 100 Р суспензия для иньекций 100 МО мл флакон 10мл №1

  Iндар
  279.70 грн / шт

  Хумодар Б 100Р суспензия для иньекций 100МЕ 5мл флакон №1

  ПрАТ По виробництву інсулінів Індар ,м. Київ, Укра
  159.60 грн / шт

  Хумодар К 25 100Р суспензия для иньекций 100 МО по 3мл №5

  Індар ПрАТ, Україна
  581.70 грн / шт

  Хумодар К25 100р суспензия для инъекций 100МЕ мл 3мл №5

  Индар ЧАО (Украина, Киев)
  599.40 грн / шт

  Хумодар К25 100Р суспензия для иньекций 100 МО/мл флакон 10 мл № 1

  Индар ЗАО (Украина, Киев)
  285.60 грн / шт

  ХУМОДАР Р 100 Р р-н д ін. 100 МО мл картридж 3мл №5

  Iндар
  557.70 грн / шт

  ХУМОДАР Р 100 Р р-н д ін. 100 МО мл фл 10мл №1

  Iндар
  266.80 грн / шт
 • Аптека «Країна Здоров’я»

  apteka.kraina-z.com.ua

  Хумодар К25 100Р сусп д/ин 100 МЕ/мл 10мл №1 фл*

  Индар ЗАО
  325.85 грн / шт.

  Хумодар К25 100Р сусп д/ин 100 МЕ/мл 3мл №5 картр*

  Индар ЗАО
  631.75 грн / шт.

  Хумодар К25 100Р сусп д/ин 100 МЕ/мл 5мл №1 фл*

  Индар ЗАО
  98.42 грн / шт.

  Хумодар-Б 100Р сусп д/ин 100 МЕ/мл 10 мл №1фл*

  Индар ЗАО
  325.85 грн / шт.

  Хумодар-Б 100Р сусп д/ин 100 МЕ/мл 3 мл №5 картр*

  Индар ЗАО
  631.75 грн / шт.

  Хумодар-Р 100Р р-р д/ин 100 МЕ/мл 10 мл №1фл*

  Индар ЗАО
  325.85 грн / шт.

  Хумодар-Р 100Р р-р д/ин 100 МЕ/мл 3 мл №5 картр*

  Индар ЗАО
  631.75 грн / шт.