Нормогидрон

Нормогидрон

О препарате

Нормогідрон - комбінований препарат для корекції водно-електролітного балансу. Відновлює водно-електролітну рівновагу, порушену при зневодненні організму. Глюкоза сприяє абсорбції солей та води в тонкому кишечнику.

Показания и дозировка

Нормогідрон призначається у складі комплексної терапії для відновлення водно-електролітної рівноваги, корекції ацидозу при гострій діареї, блюванні, при порушеннях водно-електролітного обміну, пов’язаних з тепловими ураженнями; з метою профілактики водно-електролітних розладів – при теплових та фізичних навантаженнях, що супроводжуються інтенсивним потовиділенням.

Вміст пакету по 19,8 г розчиняють в 1 л, по 9,9 г - в 500 мл і по 3,96 г - в 200 мл свіжокипяченої охолодженої води. При діареї препарат застосовують через кожні 3 - 5 хв порціями по 50 - 100 мл або вводять через назог астральний зонд протягом 3 - 5 год.

Новонародженим та дітям молодшого віку Нормо гідрон призначають по 1 - 2 чайні ложки (5 - 10 мл) кожні 5 - 10 хв протягом 4 - 6 год. Загальна кількість розчину при діареях легкого перебігу становить 40 - 50 мл/кг за добу, при діареї середньої тяжкості – 80 - 100 мл/кг на добу. Орієнтовний об'єм розчину для підтримуючої терапії становить 80 - 100 мл/кг на добу до припинення діареї та відновлення водно-електролітного обміну. При симптомах порушення водно-електролітного обміну, пов'язаних з перегріванням та зневодненням (поліурія, спрага), розчин препарату приймають дрібними порціями по 100 - 150 мл, від 500 до 900 млрозчину у перші 30 хв. Через кожні 40 хв приймання препарату в такій ж кількості повторюють до усунення симптомів теплового ураження таводно-електролітного дефіциту.

Для профілактики водно-електролітних порушень, при екстремальних теплових та фізичних навантаженнях, приймання препарату слід починати невеликими ковтками при появі спраги і припиняти по мірі її в гамування. Нормо гідрон застосовують внутрішньо незалежно від приймання їжі.

Передозировка

Застосування Нормогідрону у дозах, що значно перевищують середні терапевтичні, може супроводжуватись водно-електролітним дисбалансом. Необхідний моніторинг діяльності серцево-судинної системи, контроль рівня електролітів крові (насамперед калію). Лікування спрямоване на корекцію водно-електролітних порушень.

Побочные эффекты

При застосуванні препарату Нормогідрон відповідно до показань ів рекомендованих дозах побічної дії не виявлено.

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату Нормогідрон, порушення функції нирок; інсулінзалежний та інсулін незалежний цукровий діабет; алергічні реакції; гіперкаліємія; анурія.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем

Взаємодія Нормогідрону з іншими лікарськими засобами не описана.

Состав и свойства

1 пакет по 19,8 г містить натрію хлориду 3,5 г, натрію цитрату 2,9 г, калію хлориду 2,5 г, глюкози 10,9г;

1 пакет по 9,9 г містить натрію хлориду 1,75г, натрію цитрату 1,45 г, калію хлориду 1,25 г, глюкози 5,45 г;

1 пакет по 3,96 г містить натрію хлориду 0,7г, натрію цитрату 0,58 г, калію хлориду 0,5 г, глюкози 2,18 г.

Форма выпуска: Порошок для приготування розчину для перорального застосування.

Фармакологическое действие:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат для корекції водно-електролітного балансу. Відновлює водно-електролітну рівновагу, порушену при зневодненні організму. Глюкоза сприяє абсорбції солей та води в тонкому кишечнику.

Фармакокінетика. Препарат вводиться всередину, а потім потрапляє всудинне русло. Утримується в судиному руслі нетривалий час і дуже швидко переходить в інтерстиціальний простір і всередину клітин. Період напів виведення становить 1 год. Виводиться нирками, збільшуючи діурез. При нирковій недостатності виведення калію, що входить до складу препарату, може сповільнитися.

Условия хранения: Зберігати Нормогідрон слід у недоступному для дітей, сухому місці, при температурі від +15°С до + 25 °С.

Общая информация

  • Форма продажи:
    безрецептурный
  • Действующее в-о:
    Глюкоза, натрия цитрат, натрия хлорид и калия хлорид
  • Фарм. группа:
    Солевые растворы
Примечание
Описание препарата «Нормогидрон» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 4 голосов
Все лекарства

Нормогидрон — цены в аптеках