Плантаген

Плантаген

О препарате

Плантаген - засіб, що застосовується при кашлі та застудних захворюваннях.

Показания и дозировка

Плантаген показаний при запальних захворюваннях дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем, з утрудненням відходження харкотиння.

Діти від 6 до12 років - 1 мірна склянка (10 мл) 4 рази на добу.

Підлітки від 12 років і дорослі - 1½ мірні склянки (15 мл) 4 рази на добу.

Курс лікування визначається індивідуально.

Передозировка

Дотепер симптоми передозування препарату Плантаген не описані.

Побочные эффекты

Побічні дії препарату Плантаген: алергічні реакції.

Противопоказания

Протипоказання препарату Плантаген:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. У зв'язку з вмістом спирту не давати дітям віком до 6 років.

Вагітність і лактація.

Немає даних про негативний вплив препарату на плід людини через відсутність відповідних досліджень. Під час вагітності та годування груддю препарат застосовують з урахуванням співвідношення ризик/користь.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, обслуговувати машини та на психомоторну реакцію.

Не виявлено даних про вплив препарату Плантаген на психофізичні здібності людини, але не рекомендується керувати автомобілем безпосередньо після приймання препарату, адже етанол, що входить до складу сиропу, може бути виявлений апаратурою у повітрі, що видихається.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем

Взаємодія препарату Плантаген з іншими засобами не описана.

Состав и свойства

100 г сиропу містять 12г рідкого спиртового екстракту з листя подорожника ланцетолисного (Plantaginis lanceolatae folium extractum fluidum) (1 : 2,0-2,5);

допоміжні речовини: сахароза, малиновий ароматизатор, ванільний ароматизатор, лимонна кислота, очищена вода. Вміст етанолу в препараті приблизно 6%.

Форма выпуска: Сироп.

Фармакологическое действие: 

Фармакодинаміка. В листі подорожника ланцетолисного міститься глікозид аукубін, флавоноїди, вітамін К, аскорбінова кислота, гіркоти, сліди алкалоїдів, полісахаридів, дубильні речовини та ін. Препарат чинить протизапальну, відхаркувальну дію, пом’якшує подразнення, зменшує гіперемію та набряк слизової верхніх дихальних шляхів, має антибактеріальну та в'яжучу дію на запалену оболонку горла, порожнини рота, гортані.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

Условия хранения: 

3 роки.

Зберігати Плантаген слід у закритому флаконі при температурі не вище 25˚С у захищеному від світла та недоступному для дітей місці. 

Термін придатності після відкриття флакона – 28 діб за умови зберігання при температурі не вище 25˚С. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Общая информация

  • Форма продажи:
    безрецептурный
  • Действующее в-о:
    Подорожник
  • Производитель:
Примечание
Описание препарата «Плантаген» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.25 из 5 возможных на основе 4 голосов
Все лекарства

Плантаген — цены в аптеках