Простекс

Простекс

О препарате:

Простекс застосовується при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози.

Показания и дозировка:

- Хронічний простатит;

- доброякісна гіперплазія передміхурової залози;

- профілактика та лікування ускладнень після операцій на передміхуровій залозі;

- статеві розлади та безплідність у чоловіків.

Супозиторій  Простекс звільняють від упаковки та вводять глибоко у задній прохід.

Застосовують по 1 супозиторію 1-2 рази на день (уранці та ввечері) протягом 5-10 днів.

Тривалість курсу лікування Простексом визначається характером та тяжкістю захворювання, досягнутим терапевтичним ефектом, характером терапії (монотерапія або комплексне лікування). При необхідності курс можна повторити через 1-6 міс.

Передозировка:

Про випадки передозування супозиторіїв з простатиленом не повідомлялося.

Побочные эффекты:

Алергічні реакції: свербіж, гіперемія шкіри, шкірні висипання; зміни у місці введення: відчуття печіння.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, зокрема до білків великої рогатої худоби.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем:

Лікарська взаємодія з препаратом Простекс не вивчалася.

Состав и свойства:

діюча речовина:простатилен;1 супозиторій Простекс містить простатилену  0,03 г;

допоміжні речовини:полісорбат 80, олія насіння гарбуза, вода очищена, твердий жир.З обережністю призначати при атеросклерозі, підвищеному ризику розвитку тромбоемболії. При тривалому застосуванні високих доз препарату необхідно контролювати час згортання крові. При лікуванні препаратом рекомендується проводити аналіз клінічних показників активності передміхурової залози (простатоспецифічний антиген). Препарат практично вільний від натрію та калію.

Після застосування супозиторіїв Простекс слід ретельно вимити руки.

Форма выпуска: Супозиторії ректальні. Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від світло-жовтого з зеленуватим відтінком до зеленого з жовтуватим відтінком кольору.

Фармакологическое действие: Фармакодинаміка.

Препарат Простекс застосовують для лікування захворювань передміхурової залози. Простатилен, що входить до складу супозиторіїв, чинить органотропну дію на передміхурову залозу (простатопротекторний ефект), протизапальну дію, зменшуючи набряк та лейкоцитарну інфільтрацію залози, поліпшує процеси мікроциркуляції та тромбоцитарно-судинний гемостаз, позитивно впливає на функціональну активність сперматозоїдів. Стимулює активність гуморальної ланки імунітету та деяких факторів резистентності організму, впливає на тонус м’язів сечового міхура, включаючи тонус детрузора.

Фармакокінетика.

Компоненти Простексу ефективно всмоктуються з прямої кишки. Простатилен розщеплюється клітинними протеазами до амінокислот, не кумулюється. Простатилен та його метаболіти екскретуються з сечею.

Условия храненияЗберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі від 2  до 8оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Общая информация

Примечание
Описание препарата «Простекс» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.13 из 5 возможных на основе 8 голосов
Все лекарства

Простекс — цены в аптеках