Протефлазид капли

Протефлазид капли

Цена: 11.00 - 720.00 грн.

Протефлазид капли есть в наличии в 11 аптеках
Купить Купить

О препарате:

Протефлазід - противірусний засіб прямої дії.

Показания и дозировка:

Показання препарата Протефлазід:

Лікування захворювань та профілактика рецидивів, спричинених:

– вірусами простого герпесу (Herpes simplex) 1-го та 2-го типів;

– вірусами оперізувального герпесу та вітряної віспи (Herpes Zoster, 3-й тип);

– вірусами герпесу 4-го типу (вірус Епштейна-Барр), гострої та хронічної активної форм;

– вірусами герпесу 5-го типу (цитомегаловірус).

Лікування та профілактика грипу та інших ГРВІ, в тому числі пандемічних штамів грипу.

У складі комплексного лікування:

гепатитів В та С;

– вірусних, бактеріальних, грибкових інфекцій, їх асоціацій (хламідії, мікоплазми, уреаплазми тощо);

– ВІЛ-інфекції та СНІДу.

Етіотропна терапія легких та середніх форм дисплазії шийки матки (CIN1 та CIN2), спричиненої папіломавірусною інфекцією, в тому числі онкогенними штамами.

У складі комплексної терапії інших форм захворювань, викликаних папіломавірусною інфекцією, в тому числі онкогенними штамами.

Перед використанням флакон необхідно збовтати.

Препарат дозується за допомогою крапельниці. Необхідну кількість препарату накапати у воду (об’єм – 1-2 столові ложки), приймати за 10-15 хвилин до їди.

Схема прийому препарату Протефлазід®, краплі, в залежності від віку

Вік (роки) Доза (краплі) та кратність прийому на добу
від народження до 1 року 1 крапля на добу
1 – 2 роки 1 крапля 2 рази на добу
2 – 4 роки 2 краплі 2 рази на добу
4 – 6 років 4 краплі 2 рази на добу
6 – 9 років 9 крапель 2 рази на добу
9 – 12 років 10 крапель 2 рази на добу
Діти віком від 12 років та дорослі 12-15 крапель 2 рази на добу

Тривалість застосування препарату Протефлазід® залежить від показань та перебігу захворювання.

Для лікування та профілактики рецидивів герпетичного гінгівостоматиту, фаринготонзиліту, вітряної віспи; для комплексного лікування вірусних, бактеріальних, грибкових інфекцій та їх асоціацій; для запобігання вірусним та бактеріальним інфекціям, які виникають у пацієнтів з недостатньою функцією імунної системи рекомендовано приймати препарат протягом 1-го місяця.

Для лікування герпетичної екземи та герпетичного везикулярного дерматиту (в комплексі з місцевим застосуванням розчину); герпетичного менінгіту та енцефаліту; герпетичного ураження очей; генітального герпесу; для лікування оперізувального герпесу (Herpes zoster); гострої та хронічної активної форми вірусної інфекції Епштейна-Барр; цитомегаловірусної хвороби; папіломавірусної інфекції (в комплексі з місцевим застосуванням розчину) рекомендовано приймати препарат протягом 3-х місяців без перерви.

При рецидивному перебігу інфекцій курси лікування препаратом проводять 1-2 рази на рік за рекомендацією лікаря.

Тривалість лікування у педіатричній практиці аналогічна до такої у дорослих. Дози призначають відповідно до віку пацієнта, в залежності від перебігу захворювання. Лікування проводять під наглядом лікаря.

В комплексному лікуванні вірусних гепатитів В та С, ВІЛ-інфекції та СНІДу рекомендовано приймати препарат протягом 6-12 місяців без перерви.

Лікування гепатитів у ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД проводять до або після антиретровірусної терапії.

Для лікування грипу та інших ГРВІ препарат застосовують від 5 до 14 днів в залежності від перебігу захворювання. З профілактичною метою препарат приймають 2-4 тижні в дозі, яка складає половину лікувальної дози. Під час епідемії прийом препарату можна подовжити до 6 тижнів.

Місцеве використання в комплексі з пероральним прийомом препарату:

Для лікування інфекцій простого герпесу шкіри та слизових оболонок, гострих форм оперізувального герпесу, папіломатозу шкіри слід наносити аплікації з розчином препарату на уражену ділянку до 3-5 разів на добу. Термін експозиції аплікацій – 10-15 хвилин. Для приготування розчину необхідно 1,5 мл (36-38 крапель) розвести в 10 мл фізіологічного розчину хлориду натрію.

Місцеве застосування слід продовжувати до зникнення ознак ураження шкіри або слизової оболонки, але не менше 10 днів.

При первинному та рецидивуючому генітальному герпесі, папіломавірусній та вірусно-бактеріальній інфекціях жіночих статевих органів застосовують вагінальні тампони з розчином препарату. Для приготування розчину необхідно 3,0 мл (72-75 крапель) препарату розвести у 20 мл фізіологічного розчину хлориду натрію. Термін експозиції вагінальних тампонів – 30-40 хвилин, проводити процедури необхідно 2 рази на добу.

Тривалість місцевого застосування вагінальних тампонів при генітальному герпесі становить 10 днів, при папіломавірусній та вірусно-бактеріальних інфекціях жіночих статевих органів – 14 днів.

Діти.

Препарат Протефлазід® дітям застосовують від народження.

Передозировка:

Випадки передозування невідомі, але можливий розвиток побічних ефектів, особливо з боку шлунково-кишкового тракту. Лікування симптоматичне.

При передозуванні препарату Протефлазід® слід негайно звернутися до лікаря.

Побочные эффекты:

Побічні реакції препарата Протефлазід:

Алергічні реакції: в осіб із підвищеною чутливістю, можуть мати місце реакції гіперчутливості. Рідко можуть виникати алергічні реакції, включаючи еритематозні висипання, свербіж.

З боку травної системи: спостерігаються поодинокі випадки шлунково-кишкових розладів – біль в епігастральній ділянці, нудота, блювання, діарея. У пацієнтів з хронічним гастродуоденітом можливе загострення гастродуоденіту, виникнення гастроезофагеального рефлюксу (рефлюкс-езофагіту).

Загальні розлади: у поодиноких випадках можливий головний біль, загальна слабкість, транзиторне підвищення температури тіла до 38 °С на 3-10-й день терапії препаратом.

Лабораторні показники: при лікуванні вірусних гепатитів у 10-15% хворих із вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше – рівня білірубіну).

Місцеві реакції: при місцевому застосуванні можлива поява відчуття печіння, свербежу, сухості.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій необхідно звертатися за консультацією до лікаря.

Противопоказания:

Протипоказання препарата Протефлазід:

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразка шлунку або дванадцятипалої кишки.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем:

Під час клінічного застосування встановлено можливість та доцільність комбінації препарату Протефлазід® з антибіотиками та протигрибковими препаратами для лікування вірусно-бактеріальних і вірусно-грибкових захворювань. Негативних проявів унаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не встановлено.

Состав и свойства:

1 мл крапель містить 1 мл рідкого екстракту Протефлазід (вміст флавоноїдів не менше 0,32 мг/мл у перерахунку на рутин, вміст карбонових кислот не менше 0,30 мг/мл у перерахунку на яблучну кислоту) із трави Щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та трави Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) (1:1).

Розчинник екстракції: етанол 96 %.

Форма выпуска:

 • Краплі.

Фармакологическое действие:

Фармакодинаміка.

Флавоноїди, які входять до складу препарату, пригнічують реплікацію ДНК- та РНК- вірусів як in vitro, так і in vivo. При проведенні доклінічних та клінічних досліджень виявлена та доведена противірусна дія препарату щодо вірусів герпесу, гепатитів, папіломавірусів, ВІЛ-інфекції, грипу та гострих респіраторних інфекцій.

Доведено, що механізм прямої противірусної дії полягає в інгібуванні вірусоспецифічних ферментів – ДНК- та РНК-полімераз, тимідинкінази, зворотної транскриптази та нейрамінідази.

Препарат має імунотропні властивості. Захищає слизові оболонки, нормалізуючи показники місцевого імунітету (лактоферин, секреторний імуноглобулін А, лізоцим та С3 компонент комплементу).

Встановлено, що препарат є індуктором синтезу ендогенних α- та γ-інтерферонів до фізіологічно активного рівня, що підвищує неспецифічну резистентність організму до вірусної та бактеріальної інфекцій.

Клінічні дослідження показали, що за умови щоденного прийому, згідно з віковими дозами та схемами застосування, препарат не чинить імунотоксичної дії та не викликає рефрактерності (гіпореактивності) імунної системи: не спостерігається пригнічення синтезу альфа- та гамма-інтерферонів, що дає можливість, у разі необхідності, застосовувати препарат протягом тривалого часу.

Препарат має антиоксидантну активність, інгібує перебіг вільнорадикальних процесів, тим самим запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів, посилюючи антиоксидантний статус клітин, зменшує інтоксикацію, сприяє відновленню організму після перенесеної інфекції та адаптації до несприятливих навколишніх умов.

Препарат є модулятором апоптозу, підсилює дію апоптозіндукуючих речовин та активує каспазу 9, чим сприяє елімінації уражених вірусом клітин та первинній профілактиці виникнення хронічних захворювань на фоні латентних вірусних інфекцій.

Препарат попереджає рецидиви захворювання та пролонгує період ремісії.

Фармакокінетика.

Діючі речовини препарату швидко абсорбуються з шлунково-кишкового тракту в кров, досягаючи максимальних концентрацій вже через 20 хв після введення (дослідження in vivo). За наявною динамікою, період напіввиведення із плазми крові становить близько 2,3 години. Біодоступність при пероральному введенні дорівнює 80%. Виведення з організму повільне. Рівень накопичення діючих речовин клітинами крові, порівняно з плазмою крові, значно вищий. Відповідні концентрації діючих речовин в крові забезпечують пролонгацію дії препарату в організмі та накопичення в органах і тканинах внаслідок звільнення від них клітин крові. Така наявна фармакокінетична динаміка накопичення та вивільнення діючих речовин клітинами крові, обумовлює необхідність дворазового прийому препарату протягом доби для досягнення ефективних концентрацій.

Условия хранения:

Зберігати Протефлазід в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати! Допустимим є утворення гелеподібної структури, яка руйнується при струшуванні. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Общая информация

 • Форма продажи:
  по рецепту
 • Действующее в-о:
  Протефлазид
 • Производитель:
 • Фарм. группа:
  Противовирусные лекарственные средства других групп
Примечание
Описание препарата «Протефлазид капли» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 3.73 из 5 возможных на основе 30 голосов
Все лекарства

Протефлазид капли — цены в аптеках

Найдено в 11 аптеках
 • Liki24 Доставка лекарств по низким ценам

  liki24.com

  Протефлазид кап. фл. 30 мл

  Фитофарм ЧАО (Украина, Артемовск)
  323.19 грн / шт

  Протефлазид капли фл. 50 мл, Фитофарм

  Фитофарм ЧАО (Украина, Артемовск)
  524.18 грн / шт

  Протефлазид супп. блистер 3 г №10

  Фармекс Групп ООО (Украина, Борисполь)
  328.00 грн / шт

  Протефлазид кап. контейнер-капельница пластик. 30 мл

  Луганская ФФ КП (Украина, Луганск)
  352.38 грн / шт

  Протефлазид кап. фл. 30 мл

  Экофарм ООО (Украина, Киев)
  328.00 грн / шт

  Протефлазид капли фл. 50 мл, Экофарм

  Экофарм ООО (Украина, Киев)
  523.36 грн / шт

  Протефлазид кап. фл. пластик. 30 мл

  Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)
  352.88 грн / шт
 • Аптека City-Pharm

  city-pharm.com.ua

  Протефлазид кап. фл. пластик. 30 мл

  Тернофарм (Украина, Тернополь)
  443.00 грн / шт

  Протефлазид кап. фл. пластик. 50 мл

  Тернофарм (Украина, Тернополь)
  720.00 грн / шт

  Протефлазид кап. фл. стекл. 50 мл №1

  Т.С.Б. (Украина, Трускавец)
  11.00 грн / шт

  Протефлазид капли 30 мл

  Экофарм (Украина, Киев)
  399.00 грн / шт

  Протефлазид капли 30мл фл.

  ЭКОФАРМ УКРАИНА
  425.65 грн / шт

  ПРОТЕФЛАЗИД КАПЛИ 50 МЛ #1 ФЛАКОН

  ЭКОФАРМ УКРАИНА
  667.97 грн / шт

  ПРОТЕФЛАЗИД КАПЛИ Флакон 50 мл №1

  Биолик (Украина, Ладыжин)
  640.50 грн / шт

  Протефлазид суппозитории 3г №10 (5х2) блистер

  ЭКОФАРМ УКРАИНА
  421.99 грн / шт
 • Сеть аптек без наценок «Будем Здоровы Вместе»

  bzv.com.ua

  ПРОТЕФЛАЗИД 50 мл капли

  Біолік, ПАТ, м. Ладижин, Вінницька обл., Україна
  541.00 грн / шт.

  ПРОТЕФЛАЗИД супп. 3г №10 (5х2)

  Сперко Україна, СУІП, м.Вінниця, Україна
  348.50 грн / шт.

  ПРОТЕФЛАЗИД 30 мл капли

  Экофарм (Украина, Киев)
  356.70 грн / шт.
 • Аптека Парус

  www.apteka-parys.com.ua

  Протефлазид капли фл. 30мл.

  Фитофарм
  355.00 грн / шт

  Протефлазид свечи 3г №10

  Фармекс Груп ООО
  354.00 грн / шт

  Протефлазид капли фл. 50мл.

  ОАО Биолик (Украина)
  585.00 грн / шт
 • Аптека Доброго Дня

  www.add.ua

  Протефлазид капли 50 мл

  Биолик (Украина, Ладыжин)
  583.50 грн / шт

  Протефлазид суппозитории №10

  Биолик (Украина, Ладыжин)
  399.00 грн / шт

  Протефлазид капли 30 мл

  Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)
  369.00 грн / шт

  Протефлазид капли 50 мл

  Экофарм ООО (Украина, Киев)
  529.50 грн / шт
 • Аптека 911

  apteka911.com.ua

  Протефлазид кап. фл. 30мл

  ПРАТ ФИТОФАРМ/ПАТ ФАРМАК/ПАТ БИОЛИК/ТОВ ТЕРНОФАРМ/ЭКОФАРМ НПК ООО
  342.60 грн / шт

  Протефлазид кап. фл. 50мл

  ПРАТ ФИТОФАРМ/ПАТ ФАРМАК/ПАТ БИОЛИК/ТОВ ТЕРНОФАРМ/ЭКОФАРМ НПК ООО
  534.70 грн / шт

  Протефлазид супп. 3г №10

  ФАРМЕКС ГРУП ООО/ЭКОФАРМ НПК ООО
  169.10 грн / шт
 • Pharma Star

  www.city-pharm.com.ua

  Протефлазид капли 30мл фл.

  ПАТФітофарм, Україна
  333.49 грн / шт

  Протефлазид капли 50мл фл.стек.№1

  ПАТБіолік,Україна
  487.50 грн / шт

  Протефлазид капли 30мл фл.стек.№1 в/уп.

  ПАТБіолік,Україна
  313.06 грн / шт

  ПРОТЕФЛАЗИД КАПЛИ 50МЛ ФЛ.#1

  БИОЛИК ОАО УКРАИНА ЛАДЫЖИН
  496.62 грн / шт

  Протефлазид супп. 3г №10 (5х2) блистер

  ТОВФармекс Груп, м.Бориспіль,Україна
  239.60 грн / шт

  Протефлазид супп. блистер 3 г №10

  Фармекс Групп (Украина, Борисполь)
  235.70 грн / шт
 • Аптека 24

  www.apteka24.ua

  Протефлазид 30 мл капли

  ТОВ "НВК "Екофарм", Україна
  362.70 грн

  Протефлазид 50 мл №1 капли

  ТОВ "НВК "Екофарм", Україна
  559.10 грн

  Протефлазид 3 г №10 суппозитории

  ТОВ "НВК "Екофарм", Україна
  362.70 грн
 • Альго-Фарм

  apteka1.net

  ПРОТЕФЛАЗИД капли фл. 30 мл

  Экофарм (Украина, Киев)
  412.00 грн / шт

  ПРОТЕФЛАЗИД капли фл. 50 мл

  Экофарм (Украина, Киев)
  605.00 грн / шт

  ПРОТЕФЛАЗИД суппозитории 3 г №10

  Экофарм (Украина, Киев)
  404.00 грн / шт
 • ЛИНДА ФАРМ

  www.lf.ua

  Протефлазид капли 30мл

  ТОВ НВК Екофарм , Україна
  336.60 грн / шт

  Протефлазид капли 50мл флакон №1

  Биолик (Украина, Ладыжин)
  557.80 грн / шт

  Протефлазид капли флакон 30 мл (Фармак)

  Фармак ОАО (Украина, Киев)
  358.10 грн / шт

  Протефлазид капли флакон 50мл №1

  ЭКОФАРМ УКРАИНА
  542.80 грн / шт

  Протефлазид суппозитории 3г №10

  ТОВСперко Україна, Україна ТОВ Фармекс Груп, Україна
  338.50 грн / шт
 • Аптека «Країна Здоров’я»

  apteka.kraina-z.com.ua

  Протефлазид капли 30мл

  Экофарм -2002
  359.90 грн / шт.

  Протефлазид капли 50мл

  Экофарм -2002
  519.79 грн / шт.

  Протефлазид суп 3г №10

  Фармекс групп
  312.77 грн / шт.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Назад