Сімідона уно

Сімідона уно

О препарате:

Таблетки для лікування симптомів клімаксу, вегетативно-судинних та психічних розладів в періоди пременопаузи, менопаузи і пост менопаузи.

Показания и дозировка:

Вегетативно-судинні та психічні розлади в періоди пременопаузи, менопаузи і постменопаузи, такі як приливи, підвищена пітливість, порушення сну, нервозність, депресивний емоційний стан (клімактеричний синдром).

Якщо лікар не призначив інше, препарат приймають по 1 таблетці один раз на день, бажано в один і той же самий час (ввечері).

Таблетки слід ковтати не розжовуючи і запивати достатньою кількістю рідини.

Не слід приймати подвійну дозу, якщо Ви пропустили один прийом.

Терапевтичний ефект настає поступово і проявляється приблизно через 2 тижні від початку прийому препарату. Мінімальна тривалість прийому 6 тижнів. Не слід застосовувати препарат понад 6 місяців без консультації лікаря.

Передозировка:

Якщо Ви прийняли дозу препарату, яка значно перевищує рекомендовану, слід звернутися за допомогою до лікаря. Указані нижче побічні реакції можуть посилитися.

Побочные эффекты:

При застосуванні препаратів, які містять циміцифугу,  спостерігались випадки шлунково-кишкових розладів (диспепсичні прояви, діарея, блювання, нудота), алергійні реакції шкіри (шкірні висипи, свербіж, кропив’янка), набряк обличчя, периферичний набряк та ураження печінки. Повідомлялося про відчуття напруження у грудях і менструальноподібні кровотечі. Рідко можливе незначне збільшення ваги.

У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Противопоказания:

Індивідуальна підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату. Естрогенозалежні пухлини. Не слід застосовувати Сімідона уно при вагітності та у період  годування груддю.

Хворим з наявними порушеннями функції печінки слід приймати препарат з обережністю під контролем лікаря. Терміново припинити застосування препарату Сімідона уно при появі ознак ураження печінки (жовтяниця, темна сеча, болі у верхній частині живота, нудота, втрата апетиту, втомлюваність).

Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати препарат.

При порушенні або поновленні менструацій, а також у випадку тривалих менструацій або інших скарг, що виникають під час лікування, необхідно звернутися до лікаря для перегляду схеми лікування.

Примітка для хворих на діабет. Одна таблетка містить у середньому 0,004 хлібної одиниці.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У зв’язку з недостатністю досліджень не слід застосовувати Сімідона уно у періоди вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Препарат не застосовують дітям.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем:

Немає жодних доказів клінічно значущих взаємодій екстракту кореневищ циміцифуги з іншими лікарськими препаратами.

Состав и свойства:

діючі речовини: 1 таблетка містить 8,7 мг сухого екстракту кореневищ Циміцифуги   (Cimicifugae rhizoma), що відповідає 6,5 мг нативного екстракту (4,5-8,5:1); повідону 2,2 мг; (екстрагент етанол 60% (об/об)).

допоміжні речовини: натрію кроскармелоза;  целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний.

Состав:

Форма выпуска:

Круглі двоопуклі таблетки жовто-бежевого кольору з характерним запахом.

Фармакологическое действие:

Застосування препарату сприяє послабленню або повному зникненню симптомів недуги у преклімактеричний та клімактеричний періоди. Сімідона уно також виявляє седативні властивості, позитивно впливає на вегетативну нервову систему та психічний статус.  

Условия хранения:

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Зберігати при температурі не вище 25 ºС, в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Общая информация

  • Форма продажи:
    безрецептурный
  • Действующее в-о:
    Цимицифуга рацемоза
  • Производитель:
Примечание
Описание препарата «Сімідона уно» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.12 из 5 возможных на основе 17 голосов
Все лекарства

Сімідона уно — цены в аптеках