Трамалгин

Трамалгин

О препарате

Трамалгін - аналгетик центральної дії.

Показания и дозировка

Трамалгін призначають при гострих і хронічних болях сильної і середньої інтенсивності різної етіології: у перед- і після операційний періоди, при травмах, опіках, пухлинній хворобі, нападах ниркової та жовчної коліки, гострому панкреатиті, невралгії, при проведенні болісних терапевтичних і діагностичних процедур.

Спосіб застосування та дози. Трамалгін призначають дорослим і дітям старше 14 років внут-рішньо по 1 капсулі (50 мг трамадолу гідро хлориду) наприйом з невеликою кількістю рідини. При відсутності задовільного ефекту прийому цій дозі можна повторити через 30–60 хвилин. Максимальна добова доза препарату становить 400 мг (8 прийомів на добу). Щоб запобігти звиканню, Трамалгін не слід застосовувати тривалий час.

Передозировка

Передозування п:репарата Трамалгін Симптоми: судоми, пригнічення дихання, блювання, колапс, тахікардія. Основними невідкладними заходами є забезпечення прохідності дихальних шляхів, підтримування дихання та функцій серцево-судинної системи, купірування судом. Специфічним антидотом при пригніченні дихання є налоксон.

Побочные эффекты

Побічна дія препарату Трамалгін:

- з боку центральної нервової системи: судоми, запаморочення, підвищена втомлюваність, у поодиноких випадках – сплутаність свідомості, міоз, підвищене потовиділення;

- з боку серцево-судинної системи: тахікардія, колапс, зниження артеріального тиску, ортостатична гіпотензія;

- з боку системи травлення: нудота, блювання, сухість у роті;

алергічні реакції: свербіж.

Противопоказания

Трамалгін протипоказаний при гострій алкогольній інтоксикації, а також інтоксикації лікарськими засобами, які чинятьпригнічу вальну дію на центральну нервову систему (транквілізатори, антидепресанти, седативні та снодійні засоби); дітям до 14 років; при підвищеній індивідуальній чутливості до наркотичних аналгетиків і, зокрема, дотрамадолу.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем

Трамалгін не призначають хворим, які приймають інгібітори МАО. Препарат також не можна призначати при одночасному застосуванні ліків, які впливають на центральну нервову систему (транквілізатори, антидепресанти, седативні та снодійні засоби), можливийсинергічний ефект у вигляді підвищення аналгетичної та седативної дії.

Состав и свойства

1 капсула містить трамадолу гідро хлориду 0,05 г;

допоміжні речовини: цукор молочний (лактоза), магнію стеарат.

Форма выпуска: Капсули.

Фармакологическое действие:

Фармакодинаміка. Трамалгін впливає наопіоїдні рецептори ЦНС і зменшує больову чутливість. Знеболювальний ефект настає через 15–30 хвилин після прийому препарату внутрішньо і триває до 6годин. Трамалгін має також седативний і протикашльовий ефекти.

Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо трамадол швидко тамайже повністю абсорбується зі шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація у плазмі досягається за 2 години після прийому. Виводиться нирками (90%) та через кишечник (10%).

Условия хранения: Зберігати Трамалгін слід в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25°С. Зберігати у не-доступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років.

Общая информация

Примечание
Описание препарата «Трамалгин» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.2 из 5 возможных на основе 5 голосов
Все лекарства

Трамалгин — цены в аптеках