Валискин

Валискин

О препарате

При місцевому застосуванні Валіскін зменшує прояви запалення та подразнення шкіри, пом’якшує та підсушує її.

Показания и дозировка

Показання препарату Валіскін:

Лікування та профілактика пелюшкового дерматиту.

З метою профілактики мазь Валіскін наносять тонким шаром на чисту та суху шкіру (під пелюшки), особливо перед сном, для запобігання виникненню подразнення шкіри через тривалий контакт з мокрими пелюшками.

З метою лікування мазь Валіскін наносять на шкіру тонким шаром 3 рази на добу (за необхідності – під час кожної зміни пелюшок) при появі перших ознак гіперемії (почервоніння шкіри), попрілості або незначного подразнення шкіри.

Якщо протягом 7 днів від початку застосування препарату симптоми не зникають, необхідно припинити лікування і звернутися за повторною консультацією до лікаря.

Передозировка

Небезпека передозування препарату Валіскін практично виключена. При випадковому прийомі внутрішньо у великих дозах може виникнути блювання, діарея, стимуляція центральної нервової системи та судоми. У таких випадках необхідно звернутися до лікаря.

Побочные эффекты

Валіскін може спричиняти побічні ефекти: алергічні реакції, включаючи свербіж, еритему, висипання, зміни у місці нанесення мазі. При тривалому застосуванні можливе подразнення шкіри.

У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Противопоказания

Протипоказання препарату Валіскін:

Підвищена чутливість до будь-якого з інгредієнтів, що входять до складу препарату; гострі гнійно-запальні захворювання шкіри та прилеглих тканин.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем

Взаємодія препарату Валіскін з іншими лікарськими засобами не встановлена.

Состав и свойства

діюча речовина: 1 г мазі містить цинку оксиду у перерахуванні на 100 % речовину 400 мг;

допоміжні речовини: пропілпарабен (пропілпарагідроксибензоат) (Е 216), бутилгідроксіанізол (Е 320), риб’ячий жир, тальк мікронізований, ланолін, ароматизатор Рарауаro № 2, парафін білий м’який, вода очищена.

Форма выпуска: Мазь.

Фармакологическое действие:

Дерматологічні препарати з пом’якшувальною та захисною дією. Код АТС D02A B.

При місцевому застосуванні зменшує прояви запалення та подразнення шкіри, пом’якшує та підсушує її. Дію препарату обумовлюють цинку оксид та риб’ячий жир (масло печінки тріски), що входять до складу мазі разом із ланоліново-вазеліновою основою: ці компоненти утворюють захисне покриття на шкірі, завдяки чому зменшується вплив сечі та інших подразнювальних речовин на уражену ділянку шкіри і попереджується поява висипань. Зокрема, препарат забезпечує захист від дії вологи, особливо вночі, коли дитина тривалий час перебуває у мокрих пелюшках. Цинку оксид чинить помірну в’яжучу дію, внаслідок чого препарат виявляє заспокійливий та захисний вплив при екземі та лущенні шкіри.

Условия хранения:

Зберігати Валіскін слід при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Общая информация

Примечание
Описание препарата «Валискин» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 5 из 5 возможных на основе 3 голосов
Все лекарства

Валискин — цены в аптеках