Меда Фармацевтикалс, Швеция MEDA Pharmaceuticals Switzerland

Меда Фармацевтикалс, Швеция
Представительство "MEDA Pharmaceuticals Switzerland GmbH" в Украине: 01054, Киев, ул. О. Гончара, 57Б, 6-й этаж
Тел.: (044) 482-15-51

На сьогоднішній день Меда - це провідна міжнародна фармацевтична компанія, частка якої становить понад 80% від усього світового фармацевтичного ринку. Об’єм продаж на кінець 2014 року склав понад 15 млрд шведських крон. Серед фармацевтичних компаній світу Меда займає 48-е місце за величиною.

Основна увага компанії сфокусована на продажі і маркетингу, чому активно сприяє відкриття представництв компанії більш ніж в 60 країнах світу. Не зупиняючись на цьому, стрімке просування продукції компанії Меда ведеться через дистриб'юторів більш ніж в 150 країнах.

У 2014 році Меда придбала італійську фармацевтичну компанію Rottapharm і після придбання, близько 60% продажів продукції Меда будуть в області рецептурних (Rx) і близько 40% без рецептурних (Cx і OTC) препаратів. Компанія Меда представляє широкий портфель продукції, але особливо виділяються три ключових терапевтичних напрямки - лікування захворювань дихальної системи, дерматологія, лікування больових і запальних процесів, це ті категорії, які складають 50% від групових продаж.

Rx продукти це препарати, які можливо придбати тільки за рецептами лікарів та терапевтів.

OTC - це препарати, які відносяться до групи безрецептурних препаратів, що продаються безпосередньо споживачам через аптеки і роздрібні мережі.

Cx - клінічно перевірені споживчі товари охорони здоров'я, рекомендовані лікарями та фармацевтами для споживачів, які можна придбати без рецепта лікаря.

Производители