Олена Миколаївна Власова

3369
1
Сімейний лікар
Сімейний лікар
Показати більше

Головний лікар КНП НГС «Центр первинної медико-санітарної допомоги - ЦПМСД № 7» м. Миколаєва з моменту його організації в 2013 році.  Лікарський стаж Олени  Миколаївни становить 42 роки, і вона знає: для досягнення мети слід шукати засоби, а не  причини, щоб виправдати бездіяльність. З момента початку процеса реформування первинної ланки мета була зрозумілою для неї, а величезні обсяги роботи не жахали. За активної підтримки та допомоги з боку Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради були досягнуті успіхи, які дозволяють сподіватися, що у всіх міських ЦПМСД  м. Миколаєва  є усі шанси стати найкращими в регіоні.  Колектив ЦПМСД повністю готовий до роботи в сучасних умовах: робочі місця лікарів і медичних сестер комп’ютеризовані, персонал пройшов навчання, пацієнти отримують повну інформацію про лікарів амбулаторій, про залишки лікарських засобів.  В основу роботи Центру покладений принцип максимальної відкритості.

На ті кошти, що надала міська рада, вже проведений ремонт в деяких амбулаторіях Центру, придбані нові меблі, але керівництво на цьому не зупіняється, для того, щоб здійсніти капітальний ремонт ще в двох амбулаторіях, подані документи на отримання гранту від японського посольства в рамках програми допомоги Кусаноне. Олена Миколаївна впевнена: незадоволення від реформування системи охорони здоров’я виникає тільки там, де реформи відсутні. Однією з важливих умов успішного реформування вважає розвиток клієнтського сервісу в лікувальних закладах. 

Олена Миколаївна розуміє важливість сучасних технологій щодо підвищення рівня обізнаності у  пацієнтів. Тому на веб-сторінці  «ЦПМСД № 7» https://cpmsd7.lic.org.ua/ постійно з'являються  новини та корисна інформація, зокрема алгоритми дій стосовно вибору лікаря, отримання безкоштовних ліків, а також повідомлення про корупцію. Сторінка у Фейсбук також активна https://www.facebook.com/cpmsd7mykolayiv/. Олена Миколаївна радіє, коли бачить успіхи колег та готова ділитися досвідом там, де  процес гальмує. Бажаємо команді та головному лікарю «ЦПМСД № 7» сил, наснаги та подальших успіхів на шляху реформ!

Номінанти
Партнери

Ви вже голосували за номінанта.
Дякуємо за Ваш голос!

Вибачте, голосування в анонімному режимі браузера заборонено для захисту від накруток.

Дякуємо за Ваш голос!

Голосування завершено.

Читать Likar.info