Силарсил
Содержание инструкции


351

СИЛАРСИЛ (SILARSIL)

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

Дієтична добавка.

Не є лікарським засобом.Не містить ГМО.

Склад.

1 капсула містить: силімарин - 70 мг;

допоміжні речовини:лактози моногідрат, магнію стеарат (Е 470);

оболонка капсули: титану двоокис (Е 171), желатин.

Фармакологічні властивості.

Силарсил - гепатопротектор рослинного походження, функціональні властивості якого обумовлені наявністю в його складі силімарину. Силімарин - сума флаволігнанів, що являє собою суміш трьох ізомерів, виділених з плодів розторопші плямистої: силібініну, силідіаніну, силіхристину та інших похідних флавонолу. Вони сприяють прискоренню регенерації клітин печінки, ушкоджених внаслідок токсичної дії радіонуклідів, збудників інфекційних захворювань та інших токсикантів. Компоненти силімарину взаємодіють з вільними радикалами в печінці та переводять їх в менш токсичні сполуки, зупиняють процес перекисного окиснення ліпідів, запобігають подальшому руйнуванню клітинних структур та перешкоджають проникненню токсинів в клітини печінки. В пошкоджених гепатоцитах під дією силімарину та за рахунок специфічної стимуляції РНК-полімерази А відбувається підвищення синтезу структурних та функціональних білків і фосфоліпідів, стабілізація клітинних мембран, запобігання втраті ферментативних компонентів гепатоцитів (трансаміназ), прискорюється регенерація клітин печінки.

Рекомендації щодо споживання.

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів та з метою поліпшення функціонального стану печінки при хронічних захворюваннях і інтоксикаціях (в т.ч. алкогольній).

Спосіб застосування та рекомендована добова доза.

Дорослим та дітям віком від 12 років та старше вживати по 1 капсулі 3 рази на добу після їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю питної води. Курс споживання: не менше 3-х місяців. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Особливості застосування.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Застереження щодо застосування.

Вагітним та жінкам в період лактації призначають тільки після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик, оскількидані про негативний вплив силімарину на плід та немовля, а також про застосування в період вагітності та годування груддю відсутні.

Протипоказання.

Підвищена чутливістьдо будь-якого з компонентів.

Форма випуску.

Капсули № 30 (10 х 3) у блістері, по 3 блістери в картонній коробці.

Маса нетто вмісту 1 капсули.

175мг ± 10 %.

Дата виробництва та строк придатності.

Дату виробництва вказано на упаковці. Строк придатності – 3 роки від дати виробництва.

Умови зберігання.

Зберігати за температури не вище 30 °С у сухому та недоступному для дітей місці.

Назва (найменування) та повна адреса і телефон виробника.

«ЮНІФАРМА», Египет, 1-а Промислова зона, Ель Обур Сіті, Каїр / «UNIPHARMA», Egypt, 1st Industrial Zone, El Obur City, Cairo; тел.: (202) 6103233, 6103234, 6103236; факс: (202) 6103235.

Заявник.

«УОРЛДМЕДИЦИН», ВЕЛИКОБРИТАНІЯ/ «WORLD MEDICINE», UNITED KINGDOM.

Імпортер (представник в Україні).

ТОВ «ТРОКАС ФАРМА УКРАЇНА» (м.Київ, вул. Електриків, 26, тел. (044) 586 49 03, 586 49 94).

Внимание!

Для простоты восприятия информации, данная инструкция по применению препарата «Силарсил» переведена и изложена в свободной форме на основании официальной инструкции по медицинскому применению препарата. Перед применением ознакомьтесь с аннотацией, прилагающейся непосредственно к медицинскому препарату.

Описание предоставлено с ознакомительной целью и не является руководством к самолечению. Необходимость применения данного препарата, назначение схемы лечения, способов и дозы применения препарата определяется исключительно Лечащим врачом. Самолечение опасно для вашего здоровья.