Доброго дня! На даний момент, я приймаю дані препарати: метронідазол, флюконазол, ехінацея композітум, а також...

Доброго дня! На даний момент, я приймаю дані препарати: метронідазол, флюконазол, ехінацея композітум, а також ентерожерміна, разом взяті. Мені гінеколог сказав, що не виключено, що вони впливають на сон. Скажіть будь-ласка, чи дійсно вони викликають безсоння і що з цим робити?

Ответы врачей 1

Специалист
Можно принимать снотворное - донормил (не более 2 недель)