Маргарита | 2020-03-18 23:47:10
Болі в пупку
Болить пупок, напередодні були гострі переймоподібні болі в животі на рівні пупка.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гастроэнтерология"
Зайченко Анна Михайловна
гастроэнтеролог
Адрес: CitiDoctor, город Киев, пр-т С. Бандеры, 17/1
Телефон: 044 333 4885
Доброго дня, Маргарита ! В першу чергу потрібно виключити хірургічну патологію : консультація і огляд хірурга . За умов виключення хірургічної патології: узд органів черевної порожнини і консультація і огляд лікаря гастроентеролога.