Геморроидал

Геморроидал

О препарате

Геморроїдал – комбінований лікарський засіб, компоненти якого мають сприятливий вплив на різні патогенетичні механізми запалення і болю.

Показания и дозировка

Показання для застосування Геморроїдалу. Геморой і тріщини заднього проходу.

Спосіб застосування та дози. Наносять увечері, а також після кожної дефекації. Після обмивання вводять 1-2 сммазі у пряму кишку для змазування тканин заднього проходу.

Передозировка

Побочные эффекты

При підвищеній чутливості до будь-якого компоненту препарату Геморроїдал, особливо до прокаїну, можливі висипання і свербіж.

Противопоказания

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату Геморроїдал. Діти віком до 14 років.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем

Прокаїну гідро хлорид при місцевому застосуванні часто спричиняє місцеву алергічну реакцію; у хворих із підвищеною чутливістю до сульфонамідів може спричиняти перехресну алергію.

Адреналін знижує токсичність прокаїну і подовжує ефект його впливу.

Сульфонаміди при одночасному місцевому застосуванні зменшуютьанестетичну дію препарату.

Состав и свойства

100 г мазі містять: густого екстракту беладони 3 г, епінефрину тартрату 0,182 г, прокаїну гідро хлориду 0,300 г, вісмуту субгалату 10 г;

допоміжні речовини: етанол 96%, риб’ячий жир, білий вазелін, ланолін безводний, вода очищена.

Форма выпуска: Мазь.

Фармакологическое действие: 

Геморроїдал – комбінований лікарський засіб, компоненти якого мають сприятливий вплив на різні патогенетичні механізми запалення і болю.

Фармакодинамічні ефекти Геморроїдалу:

спазмолітичний,

судинно звужувальний,

в’яжучий,

протизапальний,

кровоспинний,

місцево анестезуючий.

Вдало підібрані и кількісно збалансовані компоненти створюють умови для гарного терапевтичного ефекту.

Екстракт беладони блокує периферичні М-холінорецептори і виявляєспазмолітичну дію у ділянці введення. Ця дія зумовлена вмістом в екстракті алкалоїдів (атропін, гіосціамін, скополамін).

Адреналін як симпатоміметик і збудник альфа-адренорецепторів спричиняєвазоконстрикцію.

Прокаїн є місцевим анестетиком і має знеболювальну дію. Він також чітко розширяє судини.

Вісмуту субгалат, який входить до складу мазі, має в’яжучу дію.

Фармакокінетика. Атропін швидко резорбується у шлунково-кишковому тракті. Період на півжиття у плазмі становить 13-38 год. Приблизно 50% кількості зв’язуються з білками плазми. Через слизову тканину проникає до кровообігу. Часткова резорбція доведена при потраплянні на шкіру і в очі. Більша частина алкалоїду виводиться із сечею протягом перших 12 год. Частково у незміненому вигляді (13-50%), а решта кількості – у вигляді метаболіту, який досі не ідентифікований. Сліди атропіну виявляють у різних секретах, у тому числі і вмолоці.

В організмі адреналін швидко руйнується під дією моноаміно оксидази, катехолкиснедиметилтрансфер ази та інших ферментів.

Прокаїн при парентеральному введенні значно резорбується. Таким чином, він швидко зникає з місця нанесення на шкіру. Для уповільнення резорбції допрокаїну можна додати вазоконстриктор ний засіб (наприклад адреналін).

Після резорбції прокаїн швидко підлягає гідролізу переважно у кровообігу під дією естераз і головним чином холін естерази. Похідними цього гідролізу є парааміно бензойна кислота і діетиламін оетанол. Приблизно 80% парааміно бензойної кислоти виводиться нирками у незмінній або кон’югованійформі. 30% діетиламін оетанолу екскретуються з сечею. Інша кількість підлягає метаболічному розпаду.

Условия хранения: Зберігати Геморроїдал в оригінальній упаковці, у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі невище 25º С.

Общая информация

 • Форма продажи:
  безрецептурный
 • Действующее в-о:
  Висмута субгалат
 • Производитель:
 • Фарм. группа:
  Лекарственные средства для лечения геморроя

Код ATX

 • Пищеварительный тракт и обмен веществ
 • Противодиарейные средства, средства для лечения инфекционно-воспалительных заболеваний кишечника
 • Кишечные адсорбенты
 • Висмута субгалат
Примечание
Описание препарата «Геморроидал» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 4 голосов
Все лекарства

Геморроидал — цены в аптеках