Нандролон Д

Нандролон Д

О препарате

Нандролон Д - анаболічний засіб для системного застосування.

Показания и дозировка

Показання препарату Нандролон Д:

  • Період реконвалесценції.
  • Анемія внаслідок хронічної ниркової недостатності.

Анемія.

Дорослим застосовують внутрішньом’язово: чоловікам - по 200 мг 1 раз на тиждень, жінкам - по 100 мг 1 раз на тиждень. Терапевтичний ефект носить індивідуальний характер. Лікування варто припинити у разі відсутності терапевтичного ефекту після 3-6 місяців застосування.

Після відповідного поліпшення картини крові або її нормалізації слід поступово знизити дозу, регулярно контролюючи гематологічні показники. Погіршення показників під час зниження дози або після закінчення лікування може бути показанням для поновлення лікування.

Період реконвалесценції.

Дорослим  застосовують по 50 мг кожні 3-4 тижні, внутрішньом’язово, глибоко у м’язи.

Передозировка

Випадки передозування препаратом Нандролон Д не відмічались.

У випадку зловживання препаратами, що містять нандролон (застосування більших доз як анаболічного засобу), спостерігали тяжкі ендокринні, метаболічні й психічні побічні реакції.

Побочные эффекты

Побічні дії препарату Нандролон Д:

У жінок – симптоми вірилізації, пригнічення функції яєчників, розлади менструального циклу, гіперкальціємія. У чоловіків – подразнення сечового міхура, гінекомастія, пріапізм; у літньому віці – гіпертрофія і/або карцинома передміхурової залози.

Прогресування атеросклерозу, периферійні набряки, диспепсичні розлади, порушення функції печінки з жовтяницею, зміни у лейкоцитарній формулі, біль у довгих трубчастих кістках, гіпокоагуляція зі схильністю до кровотеч. 

Противопоказания

Протипоказання препарату Нандролон Д:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; рак передміхурової залози, рак молочної залози у чоловіків, карцинома молочної залози у жінок з гіперкальціємією, ІХС, виражений атеросклероз, нефротичний синдром, гострі і хронічні захворювання печінки, у т.ч. алкогольні ураження, нефрит; вагітність, період годування груддю.

Взаимодействие с другими лекарствами и алкоголем

Взаємодія препарату Нандролон Д з іншими препаратами:

Глюкокортикоїди, мінералокортикоїди, кортикотропін, препарати, що містять натрій та їжа, багата натрієм, потенціюють затримку рідини в організмі, збільшують ризик розвитку набряків, вугрових висипань. Посилює ефекти антиагрегантів, непрямих антикоагулянтів, інсуліну і пероральних антидіабетичних засобів, похідних кумарину, послаблює – СТГ та його похідні.

Состав и свойства

діюча речовина:  нандролону деканоат;

1 мл розчину містить 200 мг нандролону деканоату; 

допоміжні речовини: спирт бензиловий, бензилбензоат, олія персикова.

Форма выпуска: Розчин олійний для ін’єкцій.

Фармакологическое действие: Синтетичне похідне тестостерону з послабленим андрогенним, але посиленим анаболічним ефектом. Анаболічний ефект препарату Нандролон Д проявляється активацією репаративних процесів в епітелії (покривному та залозистому), кістковій та м’язовій тканинах у результаті стимуляції синтезу білка і структурних компонентів клітини. Підвищує повноту абсорбції амінокислот із тонкої кишки (при дієті, збагаченій протеїнами), створює позитивний азотистий баланс. Стимулює вироблення еритропоетину та активує анаболічні процеси в кістковому мозку, що при одночасному призначенні препаратів заліза чинить антианемічну дію. Пригнічує синтез гонадотропінів та ендогенного тестостерону. У великих дозах пригнічує сперматогенез. Може затримувати ріст і статеве формування дітей. Порушує синтез вітамін-К-залежних плазмових факторів згортання крові (II, VII, IX, X) у печінці, змінює ліпідний профіль плазми (збільшує ЛПНП і зменшує вміст ЛПВП), посилює реабсорбцію натрію і води у нирках, що спричиняє утворення периферійних набряків. 

Условия хранения: Зберігати Нандролон Д при температурі не вище 25 °С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Общая информация

Примечание
Описание препарата «Нандролон Д» на данной странице является упрощенной и дополненной версией официальной инструкции по применению. Перед приобретением и использованием препарата вы должны проконсультироваться с врачом и ознакомиться с утверждённой производителем аннотацией.
Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 4 голосов
Все лекарства

Нандролон Д — цены в аптеках

Похожие по действию