Доброго дня!

Доброго дня!!донечці 1рік і 1 місяць, три дні трималась температура 39, на четвертий день 38,виліз один зубчик і більше ніяких симптомів не було - ні кашлю, ні соплів. температуру збивали нурофеном. на четвертий день ввечері розпочали давати дитині антибітик - Флемоксин. на другий день прийому здали аналіз сечі - результати: білок - сліди, цукор - відсутній, епітелій плоский - 3-4, лейкоцити - 12-14, еритроцити - 21-22, не змінні - 1-3, слиз - не значна кількість, солі - од. окс. солі. перед збором сечі дитину не підмили. будь-ласка дайте відповідь, чи можливе підвищення еритроцитів через прийом антибіотиків, якими мають бути наступні наші дії???

Ответы врачей 6

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Молодці!
Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
За клінічним перебігом, Тетяна, це більше схоже на пієлонефрит. Тому, закінчив лікування, 1) мати насторожу на наступний такий випадок 2) зробити посів сечі на стерільність 3) проконсультаватись у гінеколога 4) спостерігати не лікуя дитину. 50 аналіз сечі 1 раз на 2 тижні протягом наступних трьох місяців. З повагою .Д.іванов
Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
:-)
Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
а натибіоти продовжувати до 7 діб
Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
здати вже завтра.
Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Шановна Тетяна, а може навпаки: спочатку були еритроцити та лейкоцити? зараз сказати вже важко, призначати лікування слід тоді, коли знаємо діагноз та що ми лікуємо. Будь ласка, зробить УЗД нирок та повторить аналізи сечі. З повагою, д.Іванов