мій вказівний палець на правій руці підпух без видимих на це причин.Зверху на пальці(біля його...

мій вказівний палець на правій руці підпух без видимих на це причин.Зверху на пальці(біля його основи) утворилась гулька.я не вдарялась пальцем,мене не кусала ніяка комаха чи щось подібне. Що це може бути?

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте!
Это может быть проявление реактивного артрита,эризепилоид и др.
Без осмотра,к сожалению,ответить на ваш вопрос,достаточно сложно....