Я з дитиною 14 років вже пів року ходжу по лікарях-ортопедах і жоден ще не...

Я з дитиною 14 років вже пів року ходжу по лікарях-ортопедах і жоден ще не надав нам кваліфікованої допомоги тільки викачують грошілікаря .Направляють тільки на УЗД.Заключення лікаря УЗД:по ходу реберної дуги зліва на рівні 9-го ребра відмічається потовщення хрящової частини до 6,5мм[у порівнянні з контратеральною стороною до 5мм],однорідної структури ,звичайної ехогенності ,без ознак кровотоку.Над ділянкою деформованого хряща відмічається неоднорідність,дещо зниженої ехогенності товщиною 1,9мм підшкірно жирової клітковини [набряк м'яких тканин].Допоможіть всановити діагноз.

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Приезжате в августе - поможем. День и время консультации лучше за пару дней согласовать со мной по тел 067 408 21 27.