Доброго вечора, підкажіть як поступати правильно. Сину 3, 7 роки, маєм проблему-коли ми йдем з...

Доброго вечора, підкажіть як поступати правильно. Сину 3, 7 роки, маєм проблему-коли ми йдем з ним гуляти не може щоб щось не купити, в основному машини. Якщо не купую- закатує істерику, аж до валяння по землі. Іграшок у нього більше ніж багато, як правило тільки машини. Вже і намагалися пояснювати що потрібно купити хлібчик і таке ін., вдома начебто розуміє-вийдем на вулицю знов те саме. Як бути, як відівчити від привички купівлі непотрібних речей? Дякую.

Ответы врачей 1

Компанец Наталия Николаевна
психолог детский
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика
Телефон: 525-65-61
Доброго вечора! Прочитайте статті на порталі:
http://uaua.info/content/articles/2727.html ,
http://uaua.info/content/articles/2756.html .

Вам потрібно навчитися правильно реагувати на істерики, щоб син не керував Вами таким чином. Все потрібно вирішувати нормальним тихим тоном, причому і з Вашої сторони - такі ж вимоги: не кричати в будь-якому випадку, бо ж дитина часто копіює нас, дорослих. Якщо дорослим можна кричати, то чому не можна дитині?

І в будь-якому разі - не купуйте нічого, якщо Ви чуєте крикливий НАКАЗ, а не чемне ПРОХАННЯ. В дитини немає ПОТРЕБИ - володіти ще однією машинкою. Тому це - примха, і потрібно крок за кроком домагатися розуміння дитиною Вашої позиції.

Що стосується ставлення дитини до грошей, то в такому віці важко пояснити, що таке "гроші на хліб" і "гроші на задоволення". Але можна переключити увагу на рахування і вивчення цифр: "Давай рахувати: чи вистачить нам на машинку?". В такому віці це цілком посильна задача - рахувати хоча б до 5. Розкладайте гроші в різні гаманці. Накопичуйте. Якщо машинок занадто багато, то зверніть увагу, що ставити машинки вже ніде, тому наступну ПОКИ ЩО не купуємо.