доброго вечора.Нещодавно почала приймати циклодинон,через 5 днів стала відчувати різкі, але тимчасові болі внизу живота,спочатку...

доброго вечора.Нещодавно почала приймати циклодинон,через 5 днів стала відчувати різкі, але тимчасові болі внизу живота,спочатку були лише з правого боку, потім почались і з лівого.Це нормальна реакція, чи потрібно обов"язково до лікаря???

Ответы врачей 5

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
підвищений
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Пролактин у вас понижений незначно, а от по вазі ви занадно худі. Ваш індекс маси тіла 18.4, що менше норми. Тому не очікуйте регулярні менструації. Якщо ви їсте достатньо, то перевірте щитовидну залозу.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
пролактин трішки повишений -ce skiljky?
A yaka u vas vaga i rist?
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Treba bulo z cyogo pochynaty. Vas obstezhuvaly???
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Скоріше за все, причина не в прийомі цього препарату.